• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Novostavby v Praze nabízejí mnoho možností

Pokud se letos chystáte na nákup nemovitostí, vězte, že pražský realitní trh nabízí velké množství novostaveb. Právě rok 2015 pokračuje v trendu mírného oživení tohoto trhu. Pozitivně se na této situaci podílí hned několik faktorů – relativně stabilní ekonomický vývoj, nízké úrokové sazby a také pozitivní poloha České republiky v rámci okolních zemí. Přičemž nové byty v Praze se prodávají mnohem rychleji než ve zbytku republiky. Tento trend ovšem není ničím výjimečným, protože posledních pár let má prodej bytů v této lokalitě vzestupnou tendenci.

Jestliže i vy letos přemýšlíte nad koupí bytu či domu, a to ať za účelem vlastního bydlení nebo jako investici, přečtěte si pár našich typů, proč je lepší pořídit si právě novostavbu.

Nový byt je skvělou investicí

Oproti starším bytům bude pravděpodobně počáteční investice do novostavby o něco větší, ale pokud zvolíte správně, v budoucnu se vám takto investované peníze určitě vyplatí. A to už proto, že představují komfortní bydlení vyvážené podle moderních stylů, nebo jsou vždy lépe koncipovány, což je dáno tím, že se nároky lidí během posledních let zvýšili. Všechny nové byty mají své určité výhody a vybírat byste měli podle toho, čemu dáváte přednost vy. Může to být třeba zeleň, hlučnost, vzdálenost od centra, bezproblémová doprava, infrastruktura a podobně.  Moderní novostavby v Praze nabízí jedny z největších možností jak si zvolit přesně to, co si představujete.

Barrandov Hills

Barrandov Hills

V Praze vybírejte z velkého množství bytů

Právě nové byty v našem hlavním městě nabízí komfortní bydlení za příznivé ceny. Opravdu široký výběr v různých pražských lokalitách uspokojí méně náročného klienta, stejně jako toho, který hledá skvělý luxus. Jejich moderní design využívají mladí lidé zakládající rodiny, ale i starší generace, jež hledají bydlení bez jakýchkoliv potíží. Byty jsou stavěny ze současných kvalitních stavebních materiálů, čímž splňují nejen stavební normy, ale také normy pro bezproblémové užívání nemovitosti. Nové technologie při výstavbě dokážou uspořit náklady na provoz, energie při vytápění a podobně.

Investujte do kvality, moderního designu i skvělé technologie. Investujte své peníze do koupě novostavby v Praze.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.