• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Nové byty v Praze jsou jasnou volbou. Ale proč vlastně?

V souvislosti s bydlením v Praze jsou již nějaký ten pátek v centru pozornosti nové developerské projekty. Nové byty, jak se jim obecně říká, nabízí množství podstatných výhod, díky kterým si je lidé oblíbili na úkor bytů ve starších činžovních domech a panelácích. Pokud si pohráváte s myšlenkou na stěhování, přečtěte si následující tipy a doporučení. Prozradíme vám, jak postupovat při výběru nového bydlení a na co si dát pozor.

Hlavní kritéria při výběru bydlení jsou…

Dispozice. Lokalita. Dopravní dostupnost. Občanská vybavenost. Bezpečnost. A nízká energetická náročnost. Těchto šest kamínků tvoří mozaiku perfektního bydlení. Nové byty v Praze jsou koncipovány tak, aby všechny nebo alespoň drtivou většinu požadavků splňovaly.

Pro vás je podstatné, abyste se v novém bytě necítili jako sardinky. Dispozice proto volte obezřetně a myslete na budoucí přírůstek. I děti vyžadují soukromí a těsnat se ve 2+1 není pro čtyři či vícečlennou rodinu to pravé ořechové.

moojo.cz_sekyragroup_cz_01

Co se týče dalších kritérií, všechny spolu velmi úzce souvisí. Nechcete-li do práce cestovat déle, než je nezbytně nutné, vyberte si lokalitu s dobrou dopravní dostupností. Přítomnost obchodů a služeb je žádoucí z podobného důvodu. Celkový dojem z klidného místa může pokazit nutnost dojíždění do vzdáleného supermarketu.

Developeři se snaží, aby lidé bydleli na úrovni

Nároky na bydlení jsou rok od roku vyšší. Developeři jsou si vysokých nároků ze strany budoucích obyvatel vědomi a pečlivě vybírají lokality, ve kterých budují novostavby.

moojo.cz_sekyragroup_cz_02

Vznikají zdařilé projekty, které nabízí komfortní bydlení, spoustu zeleně a všechny myslitelné služby. Skvělým příkladem jsou nové byty na Praze 4 v rámci developerských projektů Tandem Modřany a Belarie Park II. Za těmito projekty stojí renomovaný developer Sekyra Group, v jehož aktuální nabídce nechybí ani novostavby Praha 9 – Obytný soubor Čakovice a Zámecký dvůr.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.