• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Barvy Osmo se stanou tím nejlepším pomocníkem ve vnitřních i vnějších prostorách

Dřevěné povrchy se dostávají stále do větší obliby pro jejich udržitelnost, lokálnost, recyklovatelnost a nenáročnost k životnímu prostředí. Jedná se o nenahraditelný obnovitelný materiál s velkým potenciálem, který však disponuje i svými nevýhodami. Nejedná se o uměle vytvořený materiál a proto nedostatky můžeme vnímat v jejich životnosti a trvanlivosti. Pro ochranu dřevěných povrchů využijte velký výběr sortimentu barev Osmo a zachovejte si dlouhověkost dřeva.

Proč zvolit pro ochranu dřevěných povrchů barvy Osmo?

Společnost Barvy Osmo se již od roku 1995 zabývá prodejem barev na dřevo, olejových lazur a dalších nátěrových hmot. Nátěry na dřevo fungují na bázi přírodních olejů a vosků, které dřevo chrání a zároveň ho nechávají dýchat. Přírodní oleje proniknou hluboko do pórů dřeva a poskytují mu tak potřebnou výživu. Vosky na povrchu vytváří elastický porézní povrch, který naopak chrání dřevo z vnějšku. 

Nátěrové hmoty do vnitřních povrchů

Největší péči v našich domovech vyžadují dřevěné podlahy, které jsou denně vystavovány negativním vlivům. Mezi nežádoucí vlivy se mohou řadit rýhy od drápků Vašich domácích mazlíčků nebo neustále vylité tekutiny od Vašich ratolestí. Ochranu dřevěných podlah zastanou Osmo tvrdé voskové oleje, které navíc posílí barevnou intenzitu přírodního povrchu dřeva. S tvrdými protiskluzovými voskovými oleji zase zajistíte bezpečnost ve Vašich domovech a zamezíte uklouznutí po povrchu. 

Barvy Osmo využijete hojně i v exteriéru

Dřevěné plochy ve vnějších prostorách vyžadují nadstandardní péči. Neustále jsou totiž vystavovány přírodním negativním vlivům jako je mráz, déšť nebo vítr. Ve venkovních prostorách se stane Vaším největším pomocníkem ochranná olejová lazura Osmo. Kromě odpuzování vody a nečistot chrání povrchy před UV zářením a zachovává tak krásný vzhled dřeva po celý rok.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.