• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Nejlepším společníkem na zahradě je zahradní párty stan

Léto je ještě daleko, ale už se možná hodně z vás těší na teplé sluneční paprsky a na to, jak bude trávit volné chvíle venku. Jestliže patříte k těm lidem, kteří rádi užívají volna na zahradě s přáteli a s rodinou, pak by vám rozhodně neměl chybět kvalitní zahradní párty stan. Vrtkavé počasí umí někdy pořádně potrápit, pokud ovšem budete mít párty stan, nic vás nepřekvapí.

Nenechejte se zaskočit počasím

Kdo by to při přípravě párty neznal. Nachystáte pohoštění, naložíte maso, připravíte nový zahradní gril, rozložíte pohodlná zahradní lehátka a … začne pršet. Počasí zkrátka člověk neporučí. Nejednomu hostiteli dokáže pěkně znepříjemnit plány i zkazit dobrou náladu. Řešení je přitom velmi jednoduché a dostupné všem. Kdykoliv a kdekoliv vám totiž pomohou výše zmiňované zahradní párty stany, které zvládnou čelit rozmarům počasí. Jsou dobrým pomocníkem nejen v dešti, ale dokážou ochránit také před silnými slunečními paprsky, nebo před nepříjemným větrem. Nejvíce je oceníte při oslavách narozenin, grilování s přáteli a rodinou, i pokud chystáte na zahradě svatbu, oslavu promoce či křtiny.

Zahradní párty stan nůžkový

Vybírejte pečlivě

Důvodů, proč uspořádat zahradní párty je mnoho. Abyste byli připraveni na vše, stačí mít po ruce spolehlivý párty stan. Při jeho výběru myslete hned na několik věcí. První je velikost, která se odvíjí od toho, kolik místa máte na zahradě i kolik lidí většinou na párty zvete. Někomu stačí menší velikost 3×3 nebo 3×6 metrů, jiný se neobejde bez prostorného stanu o velikosti 6×12 metrů. Druhou věcí je kvalitní nepromokavý a přitom prodyšný materiál, ze kterého je stan vyroben. Jen tak bude pobyt venku v nepříznivém počasí příjemný. Důležité jsou rovněž bočnice chránící vás i hosty před průvanem.

Buďte letos tím nejlepším hostitelem a nenechejte nic náhodě. Vyberte si z široké nabídky párty stanů a uvidíte, že budou všichni spokojeni.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.