• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Nákup dětského hřiště: Rozmanitost, bezpečnost a vzhled v hlavních rolích

Mají si vaše děti kde hrát? Pokud musíte vždy vyrazit na nějaké veřejné hřiště, velký úsměv na tváři vám to zrovna nepřidá. V současné době mají majitelé rodinných domů jedinečnou možnost nějaké z hřišť zakoupit. Ne, nemusíte se děsit, že by bylo nezbytné vytahovat z dílny pilu, hoblík a mnohé další nástroje. Hřiště si stačí zakoupit již vyrobené. Získáte přesně vyrobené komponenty, které si dáte přesně dohromady a vytvoříte skvělý dětský koutek plný atrakcí. Co všechno brát při pořízení takovéhoto hřiště v potaz a kde nakupovat?

Děti si zaslouží dostatek atrakcí

V první řadě je třeba vybrat hřiště obsahující spousty atrakcí. Základem musí být houpačky a dětské domečky. Těch může být klidně i několik. Elegantně je propojí třeba provazový systém nebo dřevěná lávka. Velmi oblíbené jsou i skluzavky vedoucí většinou právě z domečků, případně plošin. Z dalších součástí jmenujme kupříkladu lezeckou stěnu nebo nejrůznější prolézačky.

Bezpečnost prozradí nejen atesty

Bezpečnost vašich dětí je pro vás bezesporu samozřejmostí. I proto se soustřeďte na konkrétní certifikace, které se k hřištím i jednotlivým komponentům vztahují. Jinak kvalitu a bezpečnost prvků poznáte už na pohled či dotek. Sázkou na jistotu jsou značková hřiště Herold. U nich budete mít jistotu.

Vzhledově padne do zahrady jako ulité

Tak o to strach mít v případě značkového hřiště a komponentů mít nemusíte. Vyberete si totiž i odstín barvy a pochopitelně také jednotlivých součástí. Záleží samozřejmě na tom, jak máte dětský koutek v exteriéru řešený. Samozřejmě dokoupíte ještě slunečníky a další součástí v podobných odstínech. A kde dětská hřiště nakupovat? Podívejte se na Skluzavky.cz. Nabídka tohoto eshopu je velmi pestrá a vybírat si tady lze spousty zajímavých variací dětských hřišť.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.