• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Moderní bydlení na dosah ruky

Moderní bydlení. O tom sní snad každý z nás, kdo v něčem takovém nebydlí. Snad každý si alespoň jednou v životě představil, jak by bylo skvělé bydlet v domečku, který si nechá postavit. Né každý ale má možnost z finančního hlediska si tento sen splnit, nebo nechce peníze utrácet za obyčejný projekt, kde vlastně ani neví, za co platí. V dnešní době, kdy si člověk není jistý, zda i zítra bude mít práci a tím pádem peníze na splácení hypotéky si člověk musí dobře rozmyslet, do čeho své vydělané peníze bude investovat. Možná už jste si svůj domeček vysnili, ale stále jste nenatrefili na někoho, kdo by tento váš sen uměl realizovat.

Moderní dům se sedlovou střechou

Moderní dům se sedlovou střechou

Máme pro vás řešení a tím jsou projekty rodinných domů na míru, které dávají klientům jedinečnou možnost komunikace s architektem už při samotném návrhu rodinného domu a tím možnost mít vše pod kontrolou, nejen své finance. Při typických projektech tento způsob komunikace chybí a v podstatě se přistupuje jen k některým kompromisům. Moderní rodinné domy z díla architektonického ateliéru MASTER DESIGN jsou pro vás šité přímo na míru, zohlední všechny vaše potřeby a můžete si v podstatě vybrat cokoliv a to i orientaci pozemku nebo dokonce jeho tvar.  Můžete zasahovat také do ceny stavby a to hlavně volbou materiálu, vzhledu domu a energetickou náročností. Samozřejmostí je, že si rozhodnete, zda chcete mít dům nízkoenergetický nebo pasivní. Což je výhoda těchto domů, kde se vám investované peníze časem zhodnotí a vrátí. Při realizaci stavby těchto domů jde o velmi složitý proces, kam zařazujeme samotnou práci architekta na architektonické studii a následně projektanta na samotném projektu rodinného domu. Při všech těchto úkonech se musí zohlednit ekonomické, architektonické i materiálové řešení a z toho všeho pak vzejde dům vašich snů.

Luxusní vila

Luxusní vila

Tato firma provádí také individuální řešení typových projektů a to hlavně v případě, že vaše parcela nesplňuje parametry ke stavbě domu. Nemá prostě ideální terén nebo orientaci ke světovým stranám a v tom případě je výběr typového projektu snížen, anebo dokonce vyloučen. V takovém případě nemusíte zoufat, stačí pouze navštívit přímo architekta nebo projektanta těchto individuálních řešení v ateliéru MASTER DESIGN a je po problému. Ve většině případů se jedná pouze o drobné změny v návrhu a tím pádem dochází k rychlému řešení jejich vypracování.

MASTER DESIGN jsou moderní domy roku 2014, které budou vypadat přesně tak, jak si přejete. Budete bydlet tam, kde si přejete i v domě na jejich stavbě se budete podílet. Budete mít pod kontrolou nejen stavbu, ale dokonce samotné finance, co víc si přát!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.