• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Milující žena ví, jak potěšit svou drahou polovičku

Hledáte vhodný dárek pro partnera k jeho narozeninám nebo jej chcete jen tak potěšit? Naplánujte pro něj na narozeniny den plný zážitků. Takový den se může stát nejen skvělým dárkem pro Vašeho miláčka, ale také si z něj odnese spoustu nezapomenutelných okamžiků, na něž bude velmi rád vzpomínat. Inspiraci na dárky pro Vašeho partnera najdete na internetovém portálu společnosti Firma na zážitky. Náměty na zpestření letních dnů můžete čerpat zde www.firmanazazitky.cz/tipy-na-darky/. Společně si tak můžete zahrát například paintball.

Při této hře zažijete spoustu adrenalinu, velkou vlnu vzrušení a v neposlední řadě na Vás čeká spousta legrace. Paintball však není rozhodně zážitkem pouze pro muže, nýbrž láká i ženy, proto neváhejte a užijte si tuto hru ve dvou. Hra je založena na využití Vaší fyzické kondice, ale i schopnosti rychle a správně se rozhodnout. Ve hře se projeví také váš týmový duch. Vybrat si můžete hned z několika lokalit, kde si tuto adrenalinovou hru zahrajete. Spojit tak můžete hraní paintballu například s výletem do Prahy nebo do Liberce. Paintball se tak může stát příjemnou součástí Vašeho prodlouženého víkendu. Dárky pro muže mohou mít však také podobu poukazů na indoor surfing, sportovní střelbu či jízdu ve Ferrari. U dárků pro ženy můžete zakoupit poukázku pro Vás a udělat tak radost vám oběma.

Pochutná-li si Váš přítel či manžel rád na asijské kuchyni, můžete ho potěšit indickou degustací v restauraci Zátiší nebo ochutnáním sushi a jiných rozmanitých asijských pochoutek. Muži se ve svých volnočasových aktivitách velmi rádi vracejí do dětských let. Pokud má Vaše drahá polovička nesplněná chlapecká přání, zviditelníte se v jeho očích ještě více, když ho obdarujete zážitkovým kovářským kurzem.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.