• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kvalitní gastro zařízení vám ulehčí pobyt v kuchyni

Chystáte se podnikat v oblasti gastronomie? Nebo už podnikáte a potřebujete nakoupit nové gastro zařízení? Chcete pro svou kuchyni a hosty to nejlepší? Nechcete se nechat zruinovat? Pokud je vaše odpověď ano, pak si určitě přečtěte dnešní článek.

Investujte správně

Investice do gastro provozů se ve většině případů nepohybuje v řádech pár korun, a proto je velmi důležité si předem pořádně rozmyslet nákup správné technologie, a to ať se jedná o varné spotřebiče, myčku nádobí nebo ostatní potřebné vybavení. Jen při nákupu správného zboží může váš kuchyňský provoz fungovat bezchybně. Pokud sháníte spolehlivého partnera, jenž vám vybaví kuchyň tím nejlepším gastro zařízením, pak se určitě obraťte na Gatrocentrum Písek s.r.o.

Kvalita i dlouhá životnost

Gastrocentrum Písek je na našem trhu 16 let a nabízí prodej i servis kvalitních a profi gastronomických zařízení jak od českých, tak zahraničních výrobců. Jejich produkty mají díky pevným a dlouhotrvajícím materiálům dlouhou životnost a hodí se do všech provozů. Můžete si jimi vybavit restauraci, školní kuchyni i pekárnu nebo jinou vaší provozovnu.

chladici_box

Zajistí veškerou péči

Pokud v tomto oboru nováčci a bojíte se, že obsluhu některých složitějších přístrojů nezvládnete, pak vám rádi odborníci z gastrocentra provedou moc rádi školení, jak na to a ukážou vám i potřebnou údržbu gastro zařízení. Současně společnost zajišťuje i poradenskou činnost, takže jestliže s podnikáním začínáte, pomohou vám s projektem, montáží i s celým vybavením. Samozřejmostí je záruční servis a potěší vás i ten pozáruční.

Peníze ušetříte nákupem v gastro bazaru

Všechny produkty jsou kvalitní a přitom cenově přijatelné. Gastrocentrum Písek provozuje také gastro bazar, v němž prodávají starší, ale přitom funkční a málo používané výrobky. Nákupem tohoto zboží tak můžete ještě více ušetřit.

Celou nabídku zboží si můžete prohlédnout z pohodlí domova a vybrat si potřebné zboží, které budete mít k dispozici co nejdříve. Nechejte si pomoct zařídit vaší provozovnu a současně ji i vybavit, a to od opravdových profesionálů.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.