• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kukátko do dveří s kamerou je doplňkem pro mladé single i penzisty

Žijete sami nebo máte rodiče, kteří jsou na druhém konci města a nemůžete je navštěvovat každý den. V takových případech jsou obavy o bezpečnost oprávněné, zvláště pokud je v okolní čtvrti už několik vykradených bytů. Hrozící problémy je ale třeba řešit, ještě, než se stane něco špatného. Zabezpečení v domácnosti rozhodně není nikdy dost, a to platí i pro vchodové dveře. Opatřit je kukátkem rozhodně není od věci!

Ochrání majitele bytu před nevítanou návštěvou

Není to ta klasika sedmdesátých let, tak jak ji známe ze starých československých seriálů. Doba se změnila a technika také. Kukátko do dveří s kamerou umí udělat krátké video a nenápadně tak zajistit důkazy pro pozdější policejní vyšetřování, kdyby došlo k tomu nejhoršímu. Nebo jen ukáže majitelům bytu, kdo je vlastně za dveřmi, aniž by nezvaná návštěva musela cokoliv zaznamenat. Ovládání je jednoduché i pro ty, kteří si ještě s digitální dobou moc nerozumí a nechtějí se učit nic nového. Osamělý senior, ale i mladý člověk, který žije v malé garsonce, je vlastně pro zloděje snadným terčem. Pokud si ovšem nepořídí odpovídající bezpečnostní vybavení.

Když jsou děti zase samy doma…

Stane se tak i několikrát do týdne, ratolesti musí počkat na příchod rodičů, a to někdy celé odpoledne. Končí ve škole dřív, nemají žádný kroužek, dalo by se říci, že se vlastně doma nudí. A to někdy může být kamenem úrazu. Dveřní kukátko s Wi-Fi je ale důmyslným vynálezem, díky němuž se zajistí bezpečí celé rodiny, a to včetně jejích nejmladších členů. Zloděj si může vyhlídat chvilku, kdy zrovna budou doma o samotě, ale s vhodným zabezpečením děti nikomu neotevřou. Budou totiž už dobře vědět, že na druhé straně není nikdo z rodiny a celá věc se zdá být už od počátku přeci jen poněkud podezřelá.

Široký sortiment spotřební elektroniky naleznete na eshopu cel-tec.cz

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.