• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Krátkodobá půjčka dokáže efektivně pomoci už během pár minut

Nečekáte, víte okamžitě, na čem jste. A dostane se vám rychlé pomoci bez složité administrativy! 

Pět tisíc na týden nebo osm tisíc na tři týdny, záleží jen na konkrétní poptávce, protože možnosti jsou dnes velmi široké. Vzít si půjčku je snad ještě snadnější než připravit oběd, a pokud jde o rychlost vyplacení dohodnuté částky, čekáte maximálně čtvrt hodiny. Nemusíte tedy promýšlet jiné scénáře, chodit prosit o finanční výpomoc k sousedům nebo rodině, kde není jisté, zda vaši blízcí budou opravdu chtít pomoci (a mají sami dostatek rezerv, aby taková pomoc vůbec byla možná).

Jen několik údajů, formuláře budou krátké

Doložit trvalý příjem a ověřit totožnost – to vlastně ke schválení půjčky postačí, dalo by se jistě zjednodušeně říci! Krátkodobá půjčka zabere jen pár minut, její vyřízení je velmi jednoduché a časově nenáročné, a to i pro ty, kteří si s internetem ještě moc nerozumí! Administrativa, která je k vidění například na českých úřadech, by v nebankovním sektoru půjček neměla nejmenší šanci. Naopak, konkurence je tvrdá a pomalost neodpouští, přizpůsobit se musí všichni, kteří chtějí mít stálé klienty. Dlouhé komplikace, zdržení, otrávené pohledy, to vše si můžete ušetřit, když nepůjdete na klasickou pobočku a zkusíte si vyřídit malý úvěr jednoduše online. Tak proč to nezkusit, že? Parametry jsou vlastně následující…

  • Až patnáct tisíc korun naprosto na cokoliv – minimum pro sjednání úvěru je naopak tisícovka.
  • Lhůtu splatnosti lze nastavit libovolně ve čtyřech různých variantách – 1, 2, 3 nebo i 4 týdny. 
  • V případě potřeby je možné za poplatek splatnost ještě o celé další čtyři týdny prodloužit. 
  • Vše, co potřebujete, je vyplnit krátký kontaktní formulář. Do něj nahrajete i doklad o příjmu. 

Bez dokladu, se kterým prokážete svůj trvalý příjem (OSVČ nebo zaměstnanec, to není až tak důležité) se bohužel neobejdete – nakonec, ve hře je i ochrana spotřebitele, který by neměl mít možnost si sjednat úvěr, na nějž jeho obvyklý rozpočet nedosáhne. Ke dluhové pasti je pak už jen pár kroků, takže je lepší účinná prevence!

Mikro půjčky jsou v dnešní době hitem

A proč vlastně ne, že? Vyřídíte je snadno, nemusíte kvůli nim na žádné osobní schůzky, nikdo vás neuslyší telefonovat přes zeď panelového domu, kde jsou někdy stěny poměrně tenké. Diskrétnost není pro dnešní nebankovní poskytovatele půjček jen slovo, spíš jde o závazek, se kterým se tedy rozhodně počítá! Půjčka 8000 se vyřídí za krátkou chvíli a vaše osobní údaje budou v naprostém bezpečí. A na co všechno si můžete půjčit? Záleží jen na vás, vašich potřebách, respektive fantazii.

Zaplaťte složenky nebo nakupte potraviny do zásoby

Cokoliv si jen přejete – peníze lze využít na tisíc a jeden způsob! Složenky, oprava auta, televize, nová lednička, ale také nákup na prodloužený víkend, když bude výplata až poměrně za dlouho, neboť zaměstnavatel opět o tři dny posunul původní termín splatnosti. S nebankovními půjčkami se nemusíte podobných věcí obávat, protože finanční injekce může dorazit ještě dnes, na váš bankovní účet – takže budete moci zaplatit vše, co je aktuálně zapotřebí. 

Platby předem? Ty už dnes nejsou nutné

Možná jste se ve světě půjček setkali v minulé generaci s tím, že někdo chtěl uhradit poplatek už předem. Dnešní doba už ale nic podobného nevyžaduje, spíš naopak – šlo by o prvek, který vůbec nebudí důvěru. Poplatky, zálohy dopředu, ještě před finalizací smlouvy, to jistě už nemá nejmenší smysl. Naopak, když je úroková sazba jednoznačně daná a nezaplatíte nic navíc, než jak bylo původně dohodnuto, rádi se přece vrátíte i v budoucnu, když bude zapotřebí další malé půjčky, že? Pořádek v tomto směru dělá přátele…

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.