• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jaké výhody přinese stěhování se stěhovací firmou?

Jaké výhody přinese stěhování se stěhovací firmou?

Pokud vás čeká stěhování, možná řešíte otázku, zda se do něj pustíte sami, nebo si najmete stěhováky. V takovém případě se vám jistě budou hodit informace, co všechno vlastně stěhování s profesionály přinese. Oproti práci na vlastní pěst má poměrně dost výhod.

Budete se divit, ale stěhovací firmy dnes nabízí mnohem víc než jen převoz vašich věcí. Příkladem může být firma Tomáše Vrány, která nabízí zejména stěhování Praha. Po Praze si neúčtuje žádné kilometrovné, někdy ovšem stěhuje i za hranice hlavního města, nebo dokonce za hranice naší republiky. A co dalšího byste ještě měli vědět?

Krabice zapůjčí stěhovací firma

Žádné stěhování se neobejde bez krabic. Pokud se vám je nechce shánět, můžete si je od stěhovací firmy půjčit s vratnou zálohou 50 Kč za kus. Případně si zakoupíte i bublinkovou fólii či stretch fólii. Ty jsou bohužel na jedno použití, proto se nepůjčují. Každopádně ale nemusíte shánět obalový materiál sami, což vám ušetří čas, pravděpodobně i finance a také starosti.

Ani na balení nemusíte být sami

Nemáte-li chuť ztrácet čas s balením věcí, zabalí vám je stěhováci. Oni také velmi dobře vědí, jak jednotlivé věci zabalit, aby mohly být převezeny bez poškození. Možná si to teď neuvědomujete, ale při stěhování nejde jen o naskládání věcí do krabic. Musíte rovněž odpojit spotřebiče, demontovat skříně, zabudované police apod.

I následná instalace je v rukou stěhováků

Stěhováky si sice voláte zejména proto, aby pomohli přenést a převézt těžké věci, ovšem mohou vám asistovat s celým procesem. V novém domově věci vybalí, zapojí spotřebiče, nainstalují nábytek. Záleží na vás, co všechno budete potřebovat.

A kolik takové služby stojí? Platí se od hodiny, připlácí se za nadměrná břemena či kilometry, pokud se stěhuje mimo Prahu. Menší byt s pár kusy nábytku je možné přestěhovat za 2 250 korun. Tak si zhodnoťte, zda se vám taková částka za méně starostí vyplatí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.