• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jak se efektivně zbavit plísně, která se usadila na vašem domě?

Bojujete s plísní, která se objevila na fasádě, střeše nebo jiné části vašeho domu? Některé stavby, a především pak ty v oblastech s vysokou vlhkostí vzduchu nebo podloží bez dostatku slunce či větru, jsou na plísně velmi náchylné. Zbavit se jich je komplikované a běžné metody selhávají. Naštěstí existuje velmi účinný způsob, jak dosáhnout perfektního výsledku. Stačí objekt opatřit speciálním nátěrem proti plísním.

Před nátěrem se povrch musí důkladně vyčistit

Vybrat konkrétní typ nátěru není snadné. V praxi záleží na druhu stavby, velikosti plochy, míře znečištění a dalších aspektech. Prvním krokem je vždy důkladné vyčištění plochy od organických nečistot (plísní, mechů, řas apod.). V tomto směru vám pomohou profesionálové ze společnosti AXIOM REAL, kteří mají s čištěním fasád a jiných povrchů dlouholeté zkušenosti. Technici disponují moderními systémy pro šetrné a rychlé čištění. Poradí si s různými druhy materiálů – ať už jde o cihly, beton nebo třeba žulu, spolehněte se na vynikající výsledek.

moojo.cz_cisteni-fasad-ars_cz_01

Ochranné nátěry eliminují plísně na několik dlouhých let

Jakmile je čištění dokončeno, mohou se aplikovat nátěry proti plísním. Technici vždy volí takové metody, které budově zajistí efektivní ochranu. Používají vysoce odolné protiplísňové nátěry prvotřídní kvality. Jsou odolné vůči slunečnímu záření a dalším vnějším vlivům. Aplikace těchto nátěrových hmot je možná i na povrchy z kombinovaných materiálů. Cena se odvíjí od dispozic objektu a typu povrchu.

moojo.cz_cisteni-fasad-ars_cz_02

Podle odborníků je aplikace protiplísňových nátěru žádoucí po každém čištění fasády. Ochranné nátěry dosahují životnosti až několika let a po tuto dobu chrání povrch před plísněmi. Chcete-li se o možnostech aplikace dozvědět více, přečtěte si podrobné informace na www.cisteni-fasad-ars.cz.

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.