• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Inspirace k zařízení pokoje

Došla Vám inspirace, jak si zařídit svůj pokoj tak, aby vypadal idylicky a samozřejmě nechyběl pocit pohody, bezpečí? Nezoufejte, tady rozhodně najdete inspiraci, co za nábytek do takového pokoje rozhodně nezapomenout.

Majoritní body 

Velmi důležité je mít v pokoji několik bodů, které budou majoritní. Budou nejvýraznější a nejdůležitější.Do takového pokoje bych zvolila výraznou postel a psací stůl.

Postel musí být dostatečně prostorná a nemělo by chybět výrazné čelo postele. Nejlépe vyrobena z masivního materiálu. Nejen kvůli tomu, že postel vypadá o dost luxusněji, ale především Vám dodá pocit bezpečí.

Psací stůl má také svůj velký význam. Zvolila bych ho stejně výrazný jako postel a tím by se pokoj opticky rozdělil na dvě části. První část je spojená se spaním a odpočinkem, druhá s prací nebo školními povinnostmi. Zároveň by měl být jednoduchý a ne přeplácený. Materiál bych zvolila též z masivu a to z důvodu pevné konstrukce a příjemného designu. Stůl musí být prostorný. Místo velkých výrazných šuplíků bych volila dokoupit úložné šanony nebo úložný kontejner pod stůl.

Doplňkové detaily

Postel bych doplnila skříní, kde by bylo součástí zrcadlo. Materiál masiv, otvírání pomocí posouvání. Skříň by měla podtrhnout dominantu postele. Je důležité, aby uvnitř měla dostatek úložného prostoru jako jsou šuplíky, police, dostatek místa na ramínka.

Zdi se dají doplnit policemi, na které můžete umístit svou dekoraci a nebo knihy. Poličky z masivu jsou designově sami o sobě moc krásné a dokonale doplní Váš pokoj.

Na co nezapomínat

Nezapomínejte při zařizování jakéhokoliv pokoje na uchování vzdušnosti a prostoru místnosti. Přece nechcete mít přeplácaný pokoj, který by na Vás působil ještě menší než opravdu je.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.