• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

I bytový designer potřebuje zázemí kanceláře

Dnes trochu netradičně odbočíme od architektury a bytového designu. Dnešní téma by se dalo říci, že nemá moc společného s našimi obvyklými příspěvky, ale opak je pravdou. Naše designerské studio mělo mnoho let kanceláře jen v Brně. V Brně jsme začali a nechtěli jsme se z Brna stěhovat. Měli jsme zde a máme spoustu spokojených zákazníků. Pravdou bylo, že zákaznici z Prahy se k nám příliš nehrnuli. Vždy tomu tak ale nebylo. V době cca před pěti lety jsme velmi dobře spolupracovali s několika pražskými firmami, komunikace fungovala velmi rychle, když bylo potřeba tak jsem se vzájemně navštěvovali. Přeci jen cesta Praha – Brno není tak časově náročná, aby se nedala jednou týdně realizovat. Bohužel, doba se změnila a zákazníci začali mít čím dál méně času. Vše bylo potřeba hned, mnoho zakázek začínalo větou “již včera bylo pozdě”. Museli jsme na tuto situaci reagovat a věřte, že jsme našli velmi dobré a kvalitní řešení.

Nesprávné rozhodnutí může podnikání značně zkomplikovat

Zpočátku bylo jedinou variantou obstarat opravdovou kancelář. S tím však přicházeli otázky kde by kancelář  měla být, jestli do ní najít nového kolegu, nebo ji používat jen opravdu pro jednání s klienty v Praze. Obavy, které pramenili z dalšího nárůstu výdajů a nemožnost odhadnout rentabilitu nás trápili. Odpovědí na všechny tyto “neznámé bylo” využít služeb virtuální kanceláře.

Virtuální kancelář byla krok správným směrem

Co to vlastně ta virtuální kancelář je a kdo ji zprostředkovává? Jedná se většinou o společnosti, které poskytují balíček několika služeb, které firmy mohou potřebovat. Souhrnně se vám tato varianta vždy vyplatí, protože nás třeba stojí služby virtuální kanceláře s adresou Praha 1 něco málo přes tisíc korun měsíčně. To, že se jedná o cenu opravdu lidovou potvrdí asi každý, kdo má na stole každý měsíc účet za pronájem kanceláře.

Virtuální kancelář

I takhle může vypadat vaše kancelář.

Jaké služby v rámci virtuální kanceláře využíváme

Jaké služby v rámci virtuální kanceláře získáte závisí vždy na vás. Naše firma kromě adresy využívá služby telefonní operátorky a když je potřeba také zasedací místnost pro jednání s klienty.  K dispozici máme také přeposílání poštovních zásilek, třídění pošty a skenování.

Naše rozhodnutí zvolit pro pobočku kanceláře virtuální kancelář bylo správné. Dává nám možnost být pro klienty dostupný a zároveň šetřit náklady. Pokud vás také možnosti virtuální kanceláře Praha zaujali, můžeme jen doporučit. My jsme spokojeni!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.