• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Hledáte pro svou společnost kanceláře? Pak si je pronajměte v lukrativní oblasti

V dnešní době velké konkurence je velmi důležité, aby měli nejen začínající podnikatelé, ale také společnosti s tradicí kvalitní a vybavená firemní sídla, kde budou probíhat veškerá jednání. Důležitou součástí každé firmy je totiž adresa společnosti, která by se měla nacházet v perspektivní části města. Takových lokalit je v Praze samozřejmě více a patří zde například Praha 5 nebo Praha 10. Jak ale sehnat kancelář zrovna zde? Není nic jednoduššího než si ji pronajmout.

Anděl Prak Smíchov – skvělá dopravní dostupnost i kvalitní vybavení

Pronájem kanceláří Praha 5 je nejlepší volbou, protože právě Anděl je místem, kde to byznysem dýchá. Právě proto zde vznikl jeden z největších kancelářských komplexů s názvem Anděl Park, který je administrativním, obchodním a obytným komplexem v moderním a designovém stylu.  Klíčovým bodem není jen skvělá vybavenost a neotřelý vzhled, ale také rychlá a jednoduchá dopravní dostupnost, která je při sjednávání schůzek klíčová. Vaši partneři se k vám dostanou jak MHD, tak automobilem, a přitom nebudou mít problém s parkováním. Anděl park Smíchov nabízí účelné a flexibilní prostory, které se hodí pro širokou škálu nájemců. Samozřejmostí je zajištění bezpečnosti i ochrany všech firemních prostor. K tomu slouží plně vybavená recepce i non-stop strážní služba CCTV.

scott-and-weber-19

 Pronajměte si kancelář na Praze 1

Jak už bylo zmíněno výše, míst, kde se může nacházet sídlo vaší firmy je více. Například pronájem kanceláří Praha 1, jež nabízí prostory v nově zrekonstruované budově v samotném historickém centru Prahy, a to v Revoluční ulici. Zde najdete 36 klimatizovaných kanceláří, které disponují moderním vybavením. Stejně jako při pronájmu kanceláří na Praze 5, tak i na Praze 1 nebudou mít vaši klienti problém s parkováním. Budova je vybavena podzemními garáži a parkovat lze také v nedalekém obchodním centru Palladium nebo Kotva.

Dobrou volbou je i Business Centrum Budějovické nebo Garden Eleven

Pokud hledáte pro svou firmu místo v jiné lokalita, pak nemusíte zoufat, protože společnost Scott & Weber nabízí také prostory na Praze 4 a Praze 10. Pronájem kanceláří Praha 4 v Business Centru Budějovická patří k oblíbeným firemním adresám, a svou vybaveností i designovým vzhledem se vyrovná výše uvedeným kancelářím. Skvělým místem s dobrou dopravní dostupností je i pronájem kanceláří Praha 10, a to v administrativním komplexu Garden Eleven, který poskytuje veškeré zázemí, potřebný komfort i velmi profesionální servis.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.