• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Dřevostavby i rodinné domy na klíč

Přemýšlíte nad tím, že byste si nechali postavit rodinný dům na klíč, ale stále nevíte, zda zvolit klasický zděný dům, nebo se necháte zlákat dřevostavbou? Aby vaše rozhodnutí bylo jednodušší, zkusíme vám o dřevostavbách podat nějaké informace a třeba pak už nebudete muset přemýšlet.

Kde hledat rozdíl?

Dřevostavby se stávají v poslední době celkem běžnou stavbou a to i díky tomu, že ceny za energie se stále zdražují a stavby ze dřeva patří samozřejmě k nízkoenergetickému bydlení.  K hlavním rozdílům dřevostavby na klíč a klasickým zděným domem spočívá v jejich konstrukci stěn. Stěny oblíbených dřevostaveb jsou tvořeny rámovou dřevěnou konstrukcí, která je složena z vodorovných trámů a svislých sloupů. Prostor mezi dřevy je vyplněn tepelnou izolací a je také provedena izolace stěn z venkovní i z vnitřní strany. Ostatní prvky jsou u dřevostaveb stavěna podobně nebo stejně jako u zděných rodinných domů. Protože se vše staví takzvaným suchým způsobem, nemusí se s ní otálet ani v zimě a tak i proto může být hrubá dřevostavba hotová v průměru dvou až tří měsíců. Její životnost pak závisí na kvalitě materiálů i samotné stavby, ve většině případů je to i 100 let.

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč, ale také zděné rodinné domy na klíč vám ráda postaví společnost HP domy s.r.o. z Olomouce, která poskytuje skvělé rodinné bydlení bez jakýchkoliv starostí a zařizování. Na základě dlouholetých zkušeností vám rádi poradí a najdou optimální řešení, vyřídí vám stavební povolení, zajistí vhodné financování a to vše s kompletní finální cenou včetně DPH, prostě budete ihned vědět, kolik zaplatíte. Firma HP domy s.r.o staví domy po celé České republice, kde má již mnoho spokojených klientů. O této kvalitní a zaručené firmě si více informací přečtete zde.

Jestliže se rozhodnete pro dřevostavbu, nebo zděný rodinný dům, přenechejte jeho stavbu prověřené firmě HP domy s.r.o. O nic se nestarejte a poté se „pouze“ nastěhujte!

.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.