• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Čistící techniku tvoří velké množství strojů

Když se řekne čistící technika, tak určitě mnoho z nás si nejčastěji představí parní čističe, o kterých se v posledních letech hodně mluví. Avšak tento pojem zahrnuje mnohem více věcí. Do této kategorie spadají vysokotlaké čističe, průmyslové i centrální vysavače či tlakové myčky. K čemu všemu tyto stroje slouží a kde je můžete koupit? Tak přesně to se dočtete v dnešním článku.

Nakupte výrobky Nilfisk Alto

Čistící technika se stala velmi vyhledávaným pomocníkem nejen v mnoha domácnostem, ale také v různých provozech a firmách, kde usnadňují práci. Na našem trhu je samozřejmě více společností, které tento typ strojů nabízí. K předním prodejcům patří i firma MERKURIA ARTES, která byla založena v roce 1991 a patří k autorizovanému zástupci společnosti Nilfisk Alto. MERKURIA ARTES nabízí jak prodej, tak servis značkových strojů, a různou čistící techniku si u nich můžete také zapůjčit. Jejich sortiment zboží je opravdu široký. Z jejich nabídky si můžete vybrat vysokotlaké i parní čističe, tlakové myčky, komunální a zametací stroje nebo centrální a průmyslové vysavače.

Vysokotlaké a parní čističe vám uklidí vše, na co si vzpomenete

Vysokotlaké i parní čističe jsou vhodné na čištění interiérů, ale lze je také použít k mytí dlažby, vozidel, plotů, bazénů nebo různých typů strojů. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá a obsluha, kterou zvládne každý, není nijak složitá.

centralni_vysavače

Práci zjednodušují průmyslové i centrální vysavače

Průmyslové vysavače nejvíce využijete na profesionální uklízení velkých ploch i míst, jež nejsou lehce dostupná. U Nilfisk Alto můžete koupit typy na suché i mokré čištění. Některé z těchto vysavačů pracují ve fázích, a nabízí vám obě možnosti. Centrální vysavače se hodí do domácností, kanceláří i průmyslových prostor a představují jednoduchý způsob vysávání i čištění. Navíc přináší výraznou časovou a také finanční úsporu. Centrální vysávací systém společnosti Nilfisk tvoří sací jednotka a rozvody.

Ať už si vyberete jakoukoliv čistící techniku od Nilfisk, věřte, že si vždy pořídíte kvalitního pomocníka, který vám pomůže při úklidu.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.