• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Chladicí boxy

Chladicí boxy se využívají pro nejrůznější příležitosti, jako je zpracování, skladování či vystavování potravin či jiného zboží. Chladicí boxy bývají k dostání v nejrůznějším provedení. Vše se odvíjí dle potřeb konkrétních zákazníků. Jejich primárním účelem je uchování většího množství zboží, zejména pak potravin, při určité teplotě, aby nedošlo k jejich znehodnocení. Chladicí boxy mají velice dobrou tepelnou izolaci, jež udržuje konstantní teplotu, kterou lze libovolně navolit v rozsahu cca od +10°C do 0°C. Součástí mnohdy bývá také možnost napojení chladicích boxů na monitorovací jednotky, které v případě jakéhokoliv výpadku nebo odchylky upozorní uživatele na pokles nebo nárůst teploty v daném boxu. Monitoring teplot hlásí chyby pomocí vzdáleného přístupu nebo sms zpráv.

Chladicí boxy se nejčastěji vyrábí z izolačních PUR panelů a jejich celková konstrukce (rozměry, tloušťka) včetně řešení podlah se odvíjí od potřeb a přání zákazníků. PUR panely jsou v současné době nejlepším řešením v otázce tepelné izolace chladicích boxů. Používají se buď na vnější opláštění, nebo jako vnitřní příčky chladicích boxů. Chladicí boxy se hodí jak do malých provozů, tak do velkých výrobních závodů. Součástí dodávky chladicích boxů je montáž, kde je podmínka rovného terénu, který odpovídá rozměrům boxů a také přívod elektrického proudu.

Mezi hlavní výhody chladicích boxů od kvalitních a prověřených dodavatelů bývá řešení na míru dle požadavků zadavatele, rychlá a kvalitní montáž, dlouhá životnost, hospodárnost a spolehlivost. Ve většině případů bývá součást služeb také servis a to až 24 hodin denně. K chladicím boxům je možno objednat také nejrůznější příslušenství, jako jsou například regálové systémy, drátěné dělící stěny, monitoring teplot, protinárazové zábrany, osvětlení, dveřní lamelové clony, záložní zdroje apod.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.