• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Brusivo a brusné papíry Napoleon Abrasives pro Vaše snadné broušení

Jestliže potřebujete změnit povrchovou úpravu materiálu, vyberte si u nás ze široké nabídky brusiv. Obráběcí technologie broušení je i v dnešní době často využívaným procesem. Náš dodavatel brusných papírů Napoleon Abrasives je renomovaná firma, založena již roku 1952 v Itálii. Po více než 60 letech provozu je dnes firma špičkou v oboru abrazivních výrobků. Na její produkty spoléhají zákazníci na celém světě. Vyrábí brusné materiály pro automobilový průmysl, dřevozpracující, kožedělný, kovový i textilní průmysl.

Můžete se tak spolehnout, že u nás zakoupíte vysoce kvalitní nátěrové hmoty, laky, lepidla, tmely a brusivo, vhodné na ruční i strojní broušení, nejen pro stolaře, ale například i pro domácí kutily. Nabízíme brusné papíry Napoleon Abrasives různé hrubosti a šířky, tak aby Vám vyhovovaly pro Vaši činnost. Výrobky a nástroje s nanesenými brusinami nacházejí široké uplatnění při úpravě různých materiálů. V nabídce najdete brusiva na tvrdé dřevo, nerezovou ocel, kovy, plasty, ať už jde o brusné kotouče různých průměrů, brusné papíry a brusné pásy. Používány pro broušení jsou v celé řadě oborů, jako je kovovýroba, truhlářství, kamenictví či autoopravárenství.

Brusný pás

Naše dodací lhůty brusiva a brusných papírů Napoleon Abrasives jsou krátké a zásoby na skladě bohaté. Ať už pracujete doma ve své dílně či potřebujete brusivo pro svoje povolání, obraťte se prosím s důvěrou na naše zaměstnance, vždy Vám s přehledem zodpoví Vaše otázky a pomohou Vám vybrat si v našem širokém sortimentu. V naší nabídce najdete také čistič brusiva. V případě, že si u nás brusivo vyberete, spolehněte se na jeho vysokou funkčnost.

Prvotřídní kvalita výrobků Napoleon Abrasives je pro Vás zárukou, že nenabrousíte špatně a vyberete pro svoji práci vhodné brusivo.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.