• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

AC Steel a.s. – správný dodavatel oceli i výrobků

Pokud patříte k majitelům strojírenské či stavební firmy, moc dobře víte, že se při jakékoliv stavbě neobejdete bez materiálů, jako jsou například nerezové tyče nebo dráty. Ovšem součástí, jež jsou ve strojírenském i hutnickém průmyslu nezbytné, je více. A pokud uvažujete o nákupu takovéhoto typu materiálu i vy, vsaďte na opravdové specialisty v tomto oboru, kteří vám nabídnou veškerý sortiment za přijatelné ceny. Vsaďte na společnost AC Steel a.s., která nabízí vysokou kvalitu zboží za nízké ceny.

Česká kvalita

Společnost AC Steel a.s. patří k ryze české firmě, jež je na našem trhu od roku 1999. V jejich začátcích se nejvíce specializovali na tažnou ocel a její import po celé České republice. Tak jako se vše vyvíjí, se vyvíjela i tato společnost a postupně se rozšířila i na vysoce kované tyče, které vyvážela do zemí Evropské unie. V současné době má tato firma vybudovaný důsledný informační systém v celé naší i Slovenské republice, a patří k předním společnostem, které se specializují na prodej, skladování i distribuci tyčové oceli i drátů. Dále patří k specialistům na nerezové, mosazné i tažené tyče. Kromě kvalitního zboží se můžete spolehnout na rychlou realizaci zakázek, profesionální individuální přístup i spolehlivý servis.

Moderní sklady i vozový park  

Kvalitu všech dodávaných materiálů, a to ať se jedná o válcové, tažené nebo ploché tyče i ostatní prvky, ovlivňuje hlavně způsob manipulace a skladování. Díky tomuto systému je AC Steel a.s. opravdu špičkovou firmou. Moderní sklady jsou vybaveny nejlepší speciální technikou a flexibilní dodávky zákazníkům zajišťuje společnost díky širokému vozovému parku nákladních automobilů s různou nosností.

Stačí jeden partner

Široký sortiment zboží umožňuje nákup všem zákazníkům. Vybírat můžete z velké škály tažených tyčí, ale také jakýkoliv hutní materiál typu nerezové oceli nebo mosazného výrobku. Nakoupíte u nich i loupané tyče a nejrůznější dráty. Věřte, že v této firmě získáte opravdového partnera pro nákup široké škály zboží. Zkrátka jeden partner pro všechny služby.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.