• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Zahradnické služby v Praze levně a spolehlivě, to je zahradnictví Šticha

Prostranství Vašeho domu může obklopovat krásná zahrada, která však vyžaduje nutnou údržbu. Proto je potřeba se o ni dobře starat, což může být mnohdy časově náročné. Firma Šticha a syn poskytuje komplexní zahradnické služby v Praze a širokém okolí. Jsme rodinná společnost s dlouholetou tradicí a naše zahradnictví nabízí široký sortiment. Najdete u nás vše od travin, drobných rostlin, až po keře a stromy nejrůznějších druhů.

Zahradnictví Praha

Zahradnictví Praha

Kromě výše zmíněného nabízíme také hnojivo a náčiní pro veškeré zahradnické práce. V rámci zahradnictví poskytujeme klientům i odborné návrhy zahrad – v tomto případě potřebujeme znát 3 parametry. Místo, kde by zahrada měla vzniknout, polohu a také kvalitu půdy. Naši zahradní architekti musejí umět sladit živé i neživé prvky, aby vznikl společný příjemný vizuální vzhled zahrady.

Naše zahradnictví Šticha a syn poskytující zahradnické služby v Praze se tedy dále zabývá projektováním zahrad a zahradní architekturou. Ta vyžaduje podrobnou znalost zahradních rostlin. Sestavíme pro Vás krásnou zahradu, která se stane oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci.

Pokud byste měli zájem o naše zahradnické služby v Praze, stačí pouze vyplnit kontaktní formulář. V případě projektování zahrad navštívíme osobně Vaši zahradu, zjistíme požadavky a základní parametry a sestavíme rozpočet na realizaci. Poté už zbývá pouze provedení samostatného návrhu. Zahradnictví Šticha a syn bude velikým potěšením se na Vaší zahradě podílet.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.