• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Připravte se na podzim a zimu s produkty společnosti LESPARK s.r.o.

S příchodem podzimu nepřichází pouze chladnější a sychravější počasí, ale také spousta práce na zahradě. Doplňte svou výbavu podzimních náčiní s produkty firmy LESPARK s.r.o. a dopřejte své zahradě potřebnou péči a zaslouženou údržbu.

Proč vsadit na produkty od společnosti LESPARK s.r.o.?

Společnost LESPARK s.r.o. pro Vás funguje již 17 let. Za tuto dobu stihli nasbírat spoustu zkušeností v oboru lesní, zahradní, komunální a zemědělské techniky. V jejich nabídce naleznete spoustu produktů od prověřených značek. Zaměřují se především na prodej a servis produktů značky Husqvarna, Kubota, Branson a Seco. A jaká technika z jejich nabídky u Vás doma nesmí chybět?

Nezbytnosti zahradní výbavy pro podzimní období

Na podzim již tráva téměř neroste. Je však třeba ji zkrátit tak, aby její výška byla vysoká minimálně 4 cm. K tomu využijete traktorové sekačky od značky Kubota s nastavitelnou výškou sečení a možností sečení mokré trávy. Největší pozornost je pak potřeba věnovat spadanému listí. K těmto účelům využijete akumulátorový foukač Husqvarna, díky kterému nestrávíte hodiny času hrabáním listí a budete mít krásně uklizenou zahradu. K prořezu a střihu stromů a keřů doplňte svou zásobu zahradní techniky o akumulátorový křovinořez, vyvětvovací pilu a teleskopické nůžky Husqvarna. 

S produkty od LESPARK s.r.o. se připravíte i na zimu

Produkty z nabídky firmy LESPARK s.r.o. nevyužijete pouze v podzimním období, ale seženete zde i potřebnou výbavu na zimu! Trápí Vás v zimních dnech neustále zasněžené vjezdy ke garážím či přístupové cesty? Se sněhovou frézou od značky Husqvarna si s tímto problém poradíte snadno a hravě bez zbytečného zdržování. Sněhové frézy Husqvarna se chlubí snadnou obsluhou a elektrickým startérem pro snadné startování v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.