• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vyzvedněte si jen klíč a překročte práh nového domova!

Řešíte Vaši bytovou situaci, máte jasnou vizi bydlení, ale provedení úprav či stavby byste raději nechali na odbornících? Oslovte firmu zaměřující se na stavby na klíč. Ať už plánujete zcela novou stavbu, či jen rekonstrukci stávajících prostor, obraťte se na specialisty, kteří zrealizují vše podle Vašich představ.

Od vypracování projektu po jeho schválení na stavebním úřadu, i tyto služby za Vás provedou odborníci ze stavební firmy. Stačí, abyste jim vysvětlili svoji představu, jak má Váš nový domov vypadat, následně odsouhlasili projekt a plán výstavby. Také vyřízení hypotéky můžete přenechat na firmě. Po vyřízení potřebných formalit a zajištění financí pak začne samotná stavba.

Jedna z důležitých součástí nového domu bude pokládka obkladů a dlažeb. Specialisté na obkladačské práce s Vámi proberou veškeré možnosti, které současný trh nabízí. Vytvoří Vám vizualizaci a skladbu obkladů dle Vašeho vkusu. Podle umístění dlažby je nutné vybrat vhodnou vnitřní či venkovní dlažbu. Pokud zvolíte jednotící prvek do celého interiéru, můžete jej harmonicky propojit. Moderní je dnes spojit chodbu vizuálně s přechodem do kuchyně i dalších místností v jednotném tónu, vytvoří se tak jednolitý prostor. Dlaždice je možné vybrat v mnoha různých tvarech i barvách. Liší se povrchovou úpravou, mohou být matné i lesklé. Důležitou podmínkou pro jejich umístění je protiskluzovost, mrazuvzdornost a nasákavost. Podle celkového vzhledu místností, kde budou umístěny, můžete zvolit například design dřeva, bambusu, květinové vzory či metalické barvy. Stejně tak doplňky v místnostech se vybírají do tónu dlažby, ať už jde o baterie, vybavení koupelny či kuchyně. Venkovní dlažby najdou uplatnění na balkonech či terasách.

Pokud hledáte odborníky na stavební práce v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Zajistíme pro Vás stavbu na klíč, či jen odborníky na obkladačské práce, podle Vašich momentálních potřeb. Pomůžeme Vám zhmotnit Vaše sny a přivést Vaše bydlení do finální podoby.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.