• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vybavení moderní dílny

Moderní technologie nám už nějakou dobu usnadňují celý život. Vystačíme si s nimi v práci, doma nebo ve škole. Moderní zařízení a stroje jsou naší prodlouženou rukou. V dnešní době je těžké si představit práci tesaře či kutila bez speciálních nástrojů. Pomáhají nám zkrátit čas potřebný k provádění různých operací. Dokonalé technologie můžeme snadno najít i v podobě moderního vybavení domu nebo bytu. Při rekonstrukci kuchyně je potřeba nezapomenout na detaily, které mohou dotvářet kouzlo pravé kuchyně. Baterie Fala se dokonale hodí k jakékoliv kuchyňské lince.

Při předělávání domu nebo některých místnosti budete potřebovat nářadí, které usnadní vaši práci. Kde ale sehnat levné nářadí? Vybírejte si jen kvalitní ruční nářadí, které vám vydrží několik let. Ruční nářadí jsou základním vybavením každého kutila.

Jaké nářadí by nemělo chybět v dílně?

Mezi ruční nářadí je třeba zařadit kladivo, hřebíky, kombinačky, pilníky či desky.

1. Kladivo

Kladivo patří mezí základ ručního nářadí. Ať už potřebujete přitlouct hřebíky nebo rozbíjet ořechy neexistuje lepší nástroj. Je jedno, zda si pořídíte “hodinářské”, 100 gramové, tesařské nebo 600 gramové. Výběr mezi dřevěným nebo sklolaminátovým necháme na vašich preferencích.

2. Golo sada Yato

Pořídit si kvalitní golo sadu se vůbec nejeví jako špatná investice. Golo sady jsou také známé jako golo klíče. Liší se především podle velikosti hlavic, bitů a podobně. Golo nářadí skvěle nahradí klasické klíče a šroubováky. Golo sada vám pomůže jednoduše utahovat a povolovat matice, šroub různé druhy vrtů a podobně. Při výběru Golo sady se zaměřte, na jaký druh práce chcete nářadí používat. Podle toho si následně vyberete správnou velikost. Pro drobné práce vám stačí golo sady s velikostí hlavic kolem 14 mm. Větší využijete při výměně pneumatik

3. Ruční pila

Klasická ruční pila na dřevo nebo kov by neměla chybět v žádné pořádné dílně. Vyřídíte s ní různé detailní práce, ale i drobné opravy.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.