• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Vhodné doplňky pro vaše okna? Poradíme vám!

Pokud se po dlouhých letech konečně dostanete k renovaci starých a zašlých oken, měli byste rovnou přemýšlet o vhodně zvolených doplňcích. Protože pouhou instalací okenních tabulí všechno samozřejmě nekončí. Nová okna sice dokáží efektivně vzdorovat mnoha vnějším vlivům jako je déšť, vítr nebo proudění zápachu, jsou ovšem i další věci, které skutečně obtěžují život. A o problémech a jejich následném řešení se dostatek informací dozvíte při čtení následujících řádků.

Čemu by okna měla dokázat zabránit?

  • útokům hmyzu
  • zvědavým sousedům
  • záření slunce a světel pouličních lamp

To jsou tři základní problémy, se kterými je potřeba se vypořádat co možná nejdříve. Hmyz dokáže zejména v letním období doslova otrávit chvíle domácí pohody. Nenechavé mouchy ani krev sající komáři se však do vašeho interiéru nemusejí dostat, pokud si pořídíte sítě proti hmyzu. Ty jednoduše nainstalujete na vaše okna a díky nim můžete bez problému větrat, aniž byste se museli obávat náletu drobných škůdců. Určitě si jejich koupi budete po čase pochvalovat.

Slunce ani zraky sousedů k vám neproniknou

Většina z nás ráda usíná v úplně tmě. To se za dlouhých letních nocí zajistí poměrně těžko. Někomu zas může sluneční svit vadit při sledování televize. Se vším se dá ovšem bojovat. Horizontální a vertikální žaluzie vás těchto problémů zbaví jednou pro vždy. Světla zvenčí se zbavíte dle vlastní libosti v průběhu celého dne a odstraníte i zvědavé pohledy svých sousedů nebo případných kolemjdoucích. Ti totiž skrz okna se zataženými žaluziemi neuvidí naprosto nic

Své soukromí je potřeba si chránit všemi dostupnými prostředky, proto byste o koupi žaluzií měli reálně přemýšlet absolutně všichni. Nikdo přece nechce být přistižen při nějaké činnosti, která by měla zůstat pouze za zdmi dané domácnosti, nebo snad nemáme pravdu?

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.