• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Užijte si letní pohodu! Stínící sítě vám poskytnou stín i soukromí

Léto zanedlouho zaklepe na dveře. A i když se drtivá většina z nás na teplé a slunečné dny již drahnou chvíli pořádně těší, přijdou okamžiky, kdy se budeme snažit alespoň na chvíli pálícím paprskům uniknout. A právě teď nastává vhodný čas se na horké dny s předstihem připravit.

Jak si na zahradě v létě zajistit pohodlí

Důležitá je zejména ochrana před sluncem. Tu nám poskytnou stínící sítě a plachty. Jsou dostupné v rozmanitých provedeních, jejich instalace je jednoduchá a účinnost vysoká. Můžeme z nich zhotovit přístřešek, nainstalovat je na pergolu, na plot, po obvodu terasy nebo jimi třeba zakrýt dětské pískoviště.

Proč si pořídit stínící síť na plot

Vyšší úroveň soukromí

Stínící sítě na plot ochrání naši zahradu před zraky sousedů i kolemjdoucích po ulici. Chvíle na zahradě nebo na terase tak strávíme v soukromí o samotě nebo v kruhu rodiny a přátel, i pokud bydlíme v rušné části města.

Ochrana před sluncem

Stínící sítě nám za horkých dnů poskytnou kýžený stín. A navíc je ocení i zahradní rostliny, kterým nesvědčí, když jsou vystaveny přímým slunečním paprskům.

Omezení větru

Obzvláště ve větrných lokalitách oceníme závětří. Stínící sítě na plot vytvoří kolem zahrady ochrannou bariéru.

Snížení průniku hluku, smogu a nečistot

Zejména v zahradách, které směřují do rušné ulice nebo prašného prostředí, se po instalaci stínící sítě sníží hlučnost i prašnost. A navíc budeme dýchat čistší vzduch.

Cenová dostupnost

Stínící sítě a plachty jsou ideálním řešením, pokud nechcete do zastínění venkovních prostor investovat vysoké částky. Jejich pořizovací cena je oproti jiným možnostem nízká. A montáž hravě zvládne úplně každý.

Aby stínící síť dlouho vydržela

Vždy volte plachtu z kvalitního materiálu od osvědčeného výrobce plachet.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.