• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Skvělá ochrana nejen vašeho majetku

V dnešní „zvláštní době“ je dobré si dávat pozor na své věci. Hlídat své osobní věci v MHD a jiných prostorách, správně zabezpečit auto proti krádeži, nenechávat bez dozoru své kolo…Prostě udělat vše proto, aby vám nic nebylo odcizeno. Přemýšleli jste ale nad svým bytem, či domem? Opravdu vám stačí jeden bezpečností zámek a zabezpečovací řetízek? Nechcete si být 100% jisti, že se vám nikdo nepotuluje na vašem pozemku, nebo dokonce neprohrabává váš byt, když jste zrovna v práci, nebo vaši kancelář, když vy jste doma?

ip_kamera2

Pokud chcete vědět vše, co se děje vyzkoušejte IP kamery. IP kamery jsou kamery, které používají pro přenos dat počítačovou síť. U většiny IP kamer, které jsou vhodné do domácnosti, domu či kanceláře vám bude stačit jeden kabel pro přenos dat i pro vlastní napájení kamery. Navíc vám jeden kabel bude zprostředkovávat přenos dat i z více kamer najednou. Výhodou je velmi jednoduchá instalace. IP kamerový systém si umístíte kamkoliv chcete. Vyberete si nejvhodnější místo k připojení síťové kamery a to buď do počítačové sítě, k modemu, mobilnímu telefonu, nebo bezdrátovému adaptéru. Obraz IP kamery pak můžete sledovat odkudkoliv, kde máte připojení k internetu. Po zadání adresy kamery, uživatelského jména a hesla se k ní můžete připojit z notebooku, počítače, tabletu i mobilního telefonu, u kterého je k dispozici aplikace, která je jak pro android, tak pro iOS.

ip_kamera3

IP kamera má výborné rozlišení obrazu, které začínají na 1,3 megapixelech a výjimkou nejsou ani kamery s rozlišením nad 10 megapixelů. Proto umožňuje lepší a snazší identifikaci v obraze nebo sledování rozsáhlejších oblastí menším množství kamer. Výhodnou IP kamer je možnost ochrany přeneseného signálu pomocí zabezpečovacích technologií. Oproti analogovým kamerám je IP kamera vysoce inteligentní a umožňuje například upozornění na pohyb v obraze, zmizelého nebo naopak nového předmětu ve scéně a jakékoliv nestandardní chování na obrazovce.

Široký sortiment IP kamer vám umožňuje vybrat si přesně to, co hledáte. Prodej IP kamer v posledních letech pokroku vzrostl a tato technologie se stává stále více vyhledávanější. Je používána jak v komerčních prostorách, tak pro domácí použití. Je to výborná ochrana proti nežádoucím „návštěvníkům“. Nebojte se pokroku a vyzkoušejte některou z IP kamer!

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.