• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Rekonstrukci bydlení můžete řešit výhodnou půjčkou

Investice do bydlení je jednou z hlavních situací, kdy se většina z nás začne zajímat o výhodnou půjčku. Náklady na pořízení vlastního bydlení jsou obrovské, a pokud bychom si na něj chtěli nejprve ušetřit, začali bychom bydlet samostatně nejdříve v důchodu. Hypotéka či úvěr ze stavebního spoření jsou v tomto případě jasnou volbou.

Ještě mnohem častěji však potřebujeme řešit samotné vybavení našeho bydlení, případně našeho podnájmu. Spotřebiče, gauč, podlahy, topení, nábytek, zkrátka veškerá domácnost se opotřebovává a má jen omezenou životnost. Prakticky neustále tak ve svých domovech něco nakupujeme a obnovujeme, tak aby se nám žilo pohodlně. A také se samozřejmě mění náš vkus a my si chceme tvořit místo, ve kterém se cítíme dobře. Některé tyto výdaje očekáváme a spoříme si na ně, ale jiné přichází naprosto nečekaně. I v této situaci je nejlepší obrátit se na finanční společnosti. Ukážeme vám, jak tyto nenadálé události řešit snadno a levně!

Využijte internet

V případě, že se vám porouchá pračka nebo rozpadne kus nábytku, a vy zkrátka nemáte dostatek financí na nový, využijte k jejich získání internet. Díky internetovým srovnávačům půjček a úvěrů naleznete během pár sekund ty nejlepší aktuální nabídky na trhu, které jsou vhodné právě pro vaši situaci. Nemusíte přitom nikam chodit ani si jednotlivé možnosti od různých společností vyhledávat a porovnávat. Webová aplikace to udělá za vás.

Velikou výhodou pro vás je, že internet máte k dispozici kdykoliv a odkudkoliv. Můžete tak finanční potíže řešit ve vámi zvoleném čase a na místě, kde vám to vyhovuje. Klidně pozdě v noci či o víkendu. Nejste omezeni svou pracovní dobou či jinými povinnostmi.

Žádost za pět minut

Půjčky online jsou na vyřízení opravdu snadné a rychlé. Stačí vyplnit jednoduchou žádost, do níž zadáte pouze výši požadované částky, kterou potřebujete vypůjčit. Dále vyplníte osobní údaje a kontakt na sebe. V některých případech ještě napíšete informace o svých příjmech, ty však zpravidla nebudete nikde dokládat. K podání žádosti skutečně budete potřebovat pouze několik málo minut.

Nemusíte se ničeho obávat, formuláře bývají tak snadné, aby si s nimi poradil i začátečník bez velkých znalostí finančních produktů či práce s počítačem. Jak vidíte, tak jsou tyto online nebankovní půjčky pro každého.

Vše vyřídí za vás

Po odeslání žádosti už stačí jen čekat a kontrolovat si email či mobilní telefon, podle způsobu komunikace, jaký byl zvolen. Pokud nenastanou žádné komplikace, vaše půjčka bude schválena už do několika desítek minut. Smlouva a podmínky k ní, kde naleznete veškeré informace, vám přijde na e-mail či telefon. Zde máte velkou výhodu, že si vše můžete v klidu svého domova prostudovat a promyslet, na což například v bance nebývá moc čas.

Peníze ve většině případů obdržíte na svůj osobní bankovní účet, odkud je můžete následně vybrat v hotovosti či s nimi platit prostřednictvím své platební karty. Přesně tak, jak jste zvyklí.

Jak už jsme několikrát zmínili, online půjčky jsou opravdu rychlé. Peníze jsou vám odeslány ihned poté, co odsouhlasíte smlouvu. Pak už jen záleží na bankách, jak rychle transakci zaúčtují, aby se vše zobrazilo na vašem účtu. 

Vyžádejte si informace

Pokud něčemu nerozumíte, neváhejte se před potvrzením smlouvy obracet na klientský servis. Vždy by pro vás měl být k dispozici.  Alespoň si tak ověříte, že s vámi společnost aktivně komunikuje a má zájem vše řešit. Toto oceníte v průběhu splácení či při jeho ukončení. Je totiž dobré vědět, že se máte s kým spojit v případě dotazů či nečekané události, která může v průběhu trvání půjčky nastat.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.