• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Plastový bazén splní všechna vaše očekávání

Sníte o tom, že si na zahradu pořídíte bazén za dobrou cenu a s dlouhou životností? Pak si kupte plastový bazén, který splňuje všechny tyto požadavky. Navíc je jeho velkou výhodou možnost výroby na míru a přesně podle vašich představ.

Skvělý nezávadný materiál

Plastové bazény jsou vyráběny z deskového polypropylenu té nejlepší kvality. Právě tento materiál je zdravotně i hygienicky nezávadný a odolný proti UV záření, čímž zaručuje barevnou stálost i dlouhou životnost. Rovněž dobře snáší mechanické poškození. Boky těchto bazénů mají ve většině případů tloušťku 7 mm a jejich dno má 8 mm. Platové bazény jsou vyztužené a dají se zapustit do terénu, stejně jako postavit na povrch. Vodorovně jsou opatřeny lemem, který je široký 200 mm. Svisle bývají obaleny zdvojeným pláštěm s výškou 300 mm.

Vyberte si ten nejlepší tvar

Velkou předností bazénů vyráběných z plastu je jejich široká nabídka tvarů, velikostí a také jejich snadná instalace. Výběr tvaru je jen na vás. Můžete si koupit obdélník se zakulacenými rohy, ovál nebo atypický tvar, jako je například osmička.  K nejčastějšímu sortimentu však patří plastové kruhové bazény, které se svým tvarem skvěle hodí i na menší plochu a dobře zapadnou také do celkového exteriéru zahrady.  Kruhový tvar navíc umožňuje jednoduchou údržbu, protože na hladké plochy se nezachytávají a neusazují žádné nečistoty a vodní kámen.

Ten pravý bazén od společnosti Izoplast

Firma Izoplast a.s. působí na našem trhu od roku 1994. Zabývá se výrobou nadzemních bazénů a na zakázku vyráběných plastových bazénů z vysoce kvalitního polypropylenu. Společnost používá materiály od předních českých i zahraničních výrobců, kteří mají certifikaci pro použití v naší republice. Můžete si nechat udělat plastový bazén jakéhokoliv tvaru nebo rozměru, který vydrží opravdu vysokou zátěž mnoho let. Jejich bazény jsou odolné jak proti UV záření, tak proti povětrnostním vlivům a bazénové chemii.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.