• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Nový vzhled starému bydlení

Staré činžovní domy mají své kouzlo, ale stejně tak mají i své nedostatky. Panelové byty zase neodpovídají požadavkům současného bydlení a starší rodinné domy by potřebovaly nový kabát. Všechno se časem i používáním „unaví“ a co bylo moderní před 20 lety je už dnes dávno pasé. Přemýšlíte i vy nad rekonstrukcí vašeho hnízdečka, ale přesně ještě nevíte, co byste od toho měli očekávat?

V dřívějších letech mohla být pro mnoho lidí rekonstrukce tragédií, protože na trhu nebylo tolik firem, které by zprostředkovaly úplně vše a klient by takzvaně nemusel hnout ani prstem. Ve většině případů to znamenalo mnoho dní nebo týdnu života na staveništi a pak ještě větší část dnů strávených úklidem. V dnešní době je ale rekonstrukce domu, či bytu úplnou procházkou růžovým sadem. Pokud chcete rekonstrukci bez potíží, musíte si dobře vybrat firmu, která dá vašemu bydlení nový vzhled.

Rekonstrukce domu

Rekonstrukce domu

Takovéto rekonstrukce domu i bytu provádí REMI ART ERBES, kteří se specializují na rekonstrukce v Brně a okolí. Co pro vás vlastně taková rekonstrukce znamená? V podstatě jen dvě malé věci. První je, se zdarma s pracovníky této firmy před samotnou rekonstrukcí sejít a načrtnout jim vaši představu bydlení. A druhá, schválit jim připravenou nabídku, vizualizaci projektu i cenovou kalkulaci. Po vašem souhlasu vás v bytě navštíví statik, díky němuž firma připraví stavební povolení a pak je vše připraveno k práci, která se bude samozřejmě odvíjet podle velikosti a složitosti rekonstrukce. Vše ale bude děláno precizně a s co nejlepší kvalitou. Po samotné rekonstrukci si firma „po sobě“ uklidí, nebo zajistí generální úklid. Nemusíte se proto obávat, že tato nepříliš oblíbená práce padne na vás.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Že to nezní zase tak špatně?  Z rekonstrukce domu či bytu už nemusíte mít noční můry. Firma vlastně provede takovou rekonstrukci na klíč. Proto pokud uvažujete o přestavbě bytu, rekonstrukci koupelny, kuchyně nebo pokud sníte o rekonstrukci bytového jádra, už nemusíte váhat. Rekonstrukce domu, nebo rekonstrukce bytu v Brně nikdy nebylo tak jednoduchá jako teď. V případě zájmu navštivte webové stránky firmy REMI ART ERBES, kde najdete mnoho dalších informací, reference a samozřejmě i fotky „nový“ obydlí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.