• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Nechte si vyrobit krabice na své zboží přímo na míru

Vzhledem k zavřeným kamenným obchodům a zvýšené zátěži pro e-shopy stoupá i zájem o obalový materiál. Drtivá většina e-shopů posílá své zboží v kartonových krabicích, toto řešení je nejlevnější a patrně také nejekologičtější. Ne všechny e-shopy však používají krabice správné velikosti.

Spousta e-shopů dělá tu chybu, že dlouhé roky zůstává u jednoho ověřeného dodavatele krabic. Trh se však mění a jiný dodavatel by mohl nabídnout konkurenceschopnou cenu či výhodnější podmínky – lákadlem je například výroba krabic na míru.

Proč je lepší koupit si krabici přímo na míru?

Do malé krabice se zboží nevejde. Když je příliš velká, budete muset použít zbytečně mnoho obalového materiálu, což znamená další náklady navíc. Kromě toho většina e-shopů vycpává balíky vzduchovými polštářky nebo polystyrenem, tedy plastem, což není zrovna šetrné k přírodě.

S většími krabicemi se navíc hůře manipuluje, takže koupí krabice v odpovídající velikosti ušetříte práci všem ve skladu, na poště či u dopravce.

Nechte si vyrobit krabici na míru s vhodnými rozměry i tloušťkou

Jestliže vám nevyhovují krabice standardních rozměrů, nechte si je vyrobit na míru. Výroba krabic na míru je například doménou společnosti Krabice, s.r.o., která se s vámi ráda dohodne na vašich požadavcích.

Zákazníci si mohou vybrat nejen rozměry krabic, ale rovněž požadovaný typ vlnité lepenky. Není totiž krabice jako krabice, a jestliže prodáváte nějaké těžší zboží, určitě je lepší investovat do vícevrstvé lepenky. Na vás je také barva, lepenka může mít povrch hnědý, nebo bílý.

Veškerý obalový materiál na jednom místě

I přes vhodnou velikost je třeba mít k dispozici nějaký výplňový materiál, aby bylo zboží v krabici pevně usazeno. Také ten vám zajistí firma Krabice, s.r.o. Pěnové výplně, proklady, mřížky i křížové přebaly pořídíte na jednom místě. Mimochodem, existuje i ekologická varianta výplňového materiálu, je možné využít výplňový materiál z vlnité lepenky.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.