• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Moderní svítidla a lampy rozzáří celou domácnost

Správně zvolená svítidla a lampy dokáží proměnit domácnost v úplně jiný prostor, dodají jí zcela jiný nádech a atmosféru. Přece jen se v prosvětleném domě cítíme lépe a dostatkem světla si alespoň nekazíme oči. Na výběr je nepřeberná nabídka originálních světel, do každé místnosti je třeba volit takové osvětlení, které se hodí ke způsobu užívání daného interiéru. Nejčastěji lidé pořizují lampy, lustry a bodovky, ale také nástěnná svítidla, malé pracovní lampičky a zářivky.

Jaká svítidla instalovat do vaší domácnosti?

Pokud zvolíte špatné nebo nedostatečné osvětlení, odrazí se to na vašem zdravotním stavu. Může váš bolet hlava, pálit oči, budete se cítit unavení a bez energie. Zaměstnanci bývají také méně výkonní v případě, že má pracoviště málo oken či světel. Zaměřte se tedy na správné rozmístění svítidel a jejich intenzitu svícení. Světla se rozděluji na hlavní, mezi něž patří stropní lampy, lustry, zářivky a bodovky, a na doplňková v podobě lampiček. Ne všude je ideální použití žluté či bílé barvy světla. Teplejší odstíny se více hodí pro čtení, sledování televize a odpočinek. Naopak studené škály barev patří do kuchyně nebo do pracovny. Raději se ale poraďte s odborníky v některém z obchodů se svítidly.

Osvětlení od Profisvítidel vás překvapí designem, kvalitou a úsporou

Ať už vybíráte do svého interiéru lampy, lustry, bodovky nebo nástěnná svítidla, kromě požadovaného vzhledu by vás měla zajímat kvalita a úspora jednotlivých produktů. V sortimentu profisvitidla.cz najdete krásné kousky oblíbených značek, jako jsou Luxera, Eglo, Philips, Prezent, Orion, Prezent a další. Záleží na vás, zda po osvětlení požadujete, aby se stalo dominantou pokoje nebo bylo naopak nenápadné a přirozeně zapadající do místnosti. Ke světlům neodmyslitelně patří i žárovky. Dříve jsme měli na trhu jen tzv. edisonky, později halogenové a úsporné žárovky, dnes jsou na trhu unikátní LED žárovky. Ty mají mnoho výhod, jsou velice úsporné, šetrné k životnímu prostředí a mají dlouhou životnost.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.