• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kvalitní dětské i zahradní domky

Přimět děti v dnešní době k nějakému pohybu venku je občas zázrak. Věřte však, že dětem bez přírody hrozí nemoci i poruchy chování, proto byste je měli každý den „vyhnat“ alespoň na chvíli mimo domov. Jak ale děti zabavit, aby je hra venku bavila více než televize nebo počítač? Co takhle pořídit jim na zahradu dětské hřiště. Právě toto místo vašim ratolestem pomůže rozvíjet motorické schopnosti a navíc je udrží déle na čerstvém vzduchu. Dětské domečky, které bývají ve většině případů jejich součástí, jsou také místem, kde zažijí mnoho zábavy.

Důležitá je bezpečnost

Při koupi dětského hřiště však nesmíte zapomenout na jeden důležitý fakt. A tím je bezpečnost vašich nejmenších. Jen tak budou mít děti klidné hraní a vy budete spokojeni. Bezpečnost ovšem netvoří pouze kvalitní materiály, ze kterých jsou hřiště vyrobená, ale rovněž by měla mít svou bezpečnostní certifikaci. S nimi budou děti chráněné. S kvalitními materiály také kupujete dětská hřiště, která vydrží déle než jednu sezónu i domek, který bude okrasou zahrady.

Domky z přírodního dřeva

Kvalitu získáte, pokud si pořídíte zahradní domek Herold a Palmako. Tato firma nabízí i zahradní domky z přírodního dřeva nebo domky na nářadí, které jsou nezbytné pro každého domácího kutila i zahrádkáře. Chrání totiž nářadí v průběhu celého roku před nepříznivým počasím i dlouhodobými negativními vlivy prostředí, jako je například vlhkost půdy.

Jejich sortiment zboží v sobě spojuje vysokou kvalitu dřeva, pevnou konstrukci i dlouhou životnost. Zahradní i dětské domečky sestavíte jednoduše svépomocí. Vybírat můžete z celé řady druhů zboží a jejich novinkou jsou domky řady ekoline za výhodnou cenu. Jsou vyrobeny z kvalitního smrkového severského dřeva s certifikátem FSC a jejich součástí je střešní krytina. Síla stěny domečku činí od 19 – 44 mm a v nabídce je pestrá paleta rozměrů.

Ať už se rozhodnete na svou zahradu koupit jakýkoliv domek, pak zvolte kvalitu společnosti Herold. Uvidíte, že budete spokojeni.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.