• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kuchyně na míru nejen pro náročné zákazníky

Patříte mezi majitele atypických interiérů? Nebo zkrátka toužíte po originální kuchyni, kterou jen tak někdo nemá? Potom si nechejte zhotovit kuchyni na míru přesně podle vašich představ.

Pro zákazníky, které neuspokojí nabídka hotových kuchyní je kuchyně na míru skvělou volbou. Ne vždy je však toto řešení podmíněno pouze touhou po originálním srdci domova pojatém v designovém stylu. Pro majitele atypických interiérů, jako je například půdní byt či příliš malý prostor, je tento typ kuchyně nezbytností. Stejně jako pro lidi s menší nebo naopak s příliš vysokou postavou či se zdravotním omezením.

Výběr správného kuchyňského studia je důležitý

Realizace moderní kuchyně na míru se těší rostoucímu zájmu veřejnosti, a to hlavně díky tomu, že si ji může člověk sám vymyslet. Není třeba trávit mnoho hodin hledáním kuchyně, která by se blížila naší představě a byla pro nás ta nejideálnější. Namísto toho stačí zajít do kuchyňského studia, jež se realizací kuchyní na míru zabývá, svěřit jim své sny a pak jen čekat, až je odborníci zhmotní do návrhu. Avšak ani volba kuchyňského studia nemusí být snadná, proto ho vybírejte s rozmyslem.

Nechejte si poradit

Svou budoucí kuchyni konzultujte, s vámi vybranou firmou, do nejmenšího detailu. Od výšky pracovní plochy, sporáku až po nejlepší rozložení spořičů, skříněk i zásuvek. Vždy však trpělivě vyslechněte jejich připomínky, a to i pokud jste si kuchyni sami vysnili a výborně vymysleli. Věřte, že tito odborníci mají mnoho zkušeností, a pokud vám některé vámi vymyšlené návrhy důrazně nedoporučují, je to skutečný důvod k zamyšlení.

Šimčák – moderní kuchyně na míru              

K opravdovým specialistům na výrobu kuchyní patří Šimčák. Tato společnost se na našem trhu objevuje od roku 1991 a za tak dlouhou dobu získala mnoho zkušeností i spokojených zákazníků. Aktuálně nejvíce působí v našem hlavním městě a okolí, ale kuchyně na míru Praha provádí svou realizaci po celé České republice a řadu let i u našich německých sousedů. Díky technickému zpracování, nápaditosti i promyšlenosti se jejich kuchyně vymykají standardu. Volba kvalitního výrobního materiálu vám zaručí spokojenost po mnoho let, stejně jako neotřelý design a hlavně funkčnost i praktičnost. Šimčák je přesně to, co hledáte. Uvidíte, že budete spokojeni od první konzultace, po předložení 3D návrhu, až po realizaci.

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.