• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kouzlo hliníku

Přemýšlíte, že by váš dům nebo byt potřeboval novou fasádu? Taky by to chtělo nová okna a popřípadě i nové dveře? Prostě byste chtěli dát věcem, které máte rádi nový kabát a ještě stále nejste rozhodnuti ze které nabídky si vybrat? Potom vyzkoušejte firmu PRUNIWERK a. s, která je ryze česká výrobně – obchodní společnost specializující se na dodávky a montáž hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových prosklených fasád a střešních světlíků. Jejich specializací je i výroba ocelových konstrukcí a požární odvětrávání.

Hliníková prosklená zimní zahrada

Hliníková prosklená zimní zahrada

Asi si říkáte, proč si pořizovat hliníková okna, když jsou v dnešní době tak oblíbená plastová, nebo dřevěná okna, která jsou také oproti hliníkovým ve většině případů levnější. Cena hliníkových oken ale odpovídá jejich kvalitě. Jsou konstrukčně tužší a prakticky bezúdržbové, protože hliník nestárne, tak jako plast, nebo dřevo. Proto vám vydrží skoro „do smrti“ aniž byste museli provádět pravidelné obnovy. Některé atypické okna, nebo velké rozměry oken dokonce nejdou vyrobit z jiného materiálu, než z hliníku. Stejné vlastnosti jako hliníková okna mají také hliníkové dveře, které zůstávají po celou dobu životnosti budovy plně funkční a zachovávají si svůj původní vzhled. Okna a dveře jsou ve většině případů jedním z nejnamáhavějších částí budovy, proto se do nich vyplatí investovat.

Hliníková  okna

Hliníková okna

Firma PRUNIWERK se také zaměřuje na výrobu fasád a to hlavně prosklených hliníkových fasád, které zajišťují prosvětlení budovy a vypadají velmi designově. Firma instaluje přirozené požární odvětrání, které hraje velkou roli v oblasti požární bezpečnosti budov a je nedílnou součástí velkých staveb. Jsou také dodavatelem certifikovaného světlíkového systému Luminar a poskytnou vám mnoho dalších služeb. Navštivte webové stránky firmy PRUNIWERK a zjistěte sami, co všechno vám mohou nabídnout.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.