• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kamery do bytu nabídnou výborné maskování i elegantní design

Nezvaným hostům vůbec nedojde, že jsou právě nahráváni, a to rozhodně není jediný praktický důvod, kvůli nimž jsou bytové kamery tak oblíbeným doplňkem pro každý interiér. Připomenou mnohdy i špionážní snímky, skrýt se totiž dají i do brýlí, hodinek nebo jinak velmi nenápadného digitálního budíku. Psací pero nebo hodinky? Jistě, i tam je možné schovat podobnou elektroniku, která bude ve střehu, aby zachytila každý podezřelý pohyb v okolí. Tedy jinak řečeno, hlídač opravdu na jedničku!

Ukrýt se dají už snad úplně kdekoliv…

Moderní kamery do bytu dokáží ochránit svěřený majetek, ale také mohou monitorovat chování kočky nebo psa – nebude to opravdu skvělá zábava, sledovat co dělají, když zrovna nebudete vedle nich? Stát se tajným agentem dnes už není vůbec těžké, vybrané modely ani nepotřebují přívod elektrické energie – na druhou stranu, akumulátor vydrží fungovat jen během dnešního odpoledne, ale nikdo neuvidí kabel, který by mohl všechno prozradit. Většinou jde o opravdu malé kamery, které skvěle zapadnou do interiéru libovolné místnosti. Záznam se může rovnou odesílat na váš mobil, takže budete mít detailní přehled o situaci. Důkazy pro policejní šetření nebo zábavné video třeba s originální kočkou, račte si vybrat!

Pohlídejte si domovní dveře nebo pergolu

Alternativ existuje samozřejmě více – jednou z nich jsou třeba venkovní kamery. Ty se postarají o váš dům i během dovolené a v kombinaci s dalšími prvky zabezpečení mohou být opravdu velmi efektivní. Aktivují se totiž při každém podezřelém pohybu, ať už k vám míří na návštěvu kočka od sousedů nebo se zrovna lupič chystá na nějakou zákeřnou akci. Zajímavé možnosti v ohledu zabezpečení nabízí na cel-tec.cz, kde je k dispozici skutečně pestrá paleta kamer a další elektroniky, díky níž bude vaše nemovitost v bezpečí.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.