• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Kamenný koberec je skvělým řešením všech exteriérů i interiérů

V posledních letech se stále více dostávají do popředí přírodní materiály, které dokážou navodit příjemnou atmosféru, a to ať se využívají v interiéru nebo v exteriéru. Pokud hledáte skvěle vypadající povrch na terasu, balkón, kolem bazénu, do chodby, koupelny nebo jinde do interiéru, určitě použijte kamenný koberec, jenž skvěle oživí vaše bydlení.

Pokládka kamenné dlažby je velmi jednoduchá

Jedná se o moderní stavební materiál, jenž je směsí miniaturních kamínků navzájem spojených pryskyřičným pojidlem. Směs kamínků se prodává v různých zrnitostech, obvykle v 25 kg pytlích, a po smíchání s pojivem (pryskyřicí) se rozprostírá pomocí hladítka. Kamenný koberec s říčními kamínky vytváří unikátní povrch, který lehce nahradí interiérovou či exteriérovou dlažbu. Skvěle se ovšem hodí také na stěny či stropy.

Kamenný koberec nemá jen skvělý design, ale také mnoho výhod

Tento povrch představuje řadu výhod. Když nezapomene zdůraznit, že se jedná o originální, neotřelý a výrazně designový vzhled, je další výhodou celek. Právě jeho bezspárový povrch nabízí skvělé řešení jak se lehce a jednoduše zbavit trávy, mechu a nečistot, které se na normálním venkovním povrchu objevují. Mramorové kamínky nekloužou, nezamrzají ani se na něm netvoří kaluže, protože spolehlivě odvádí vodu. K údržbě kamenného koberce potřebujete pouze tlakovou hadici a vše je vyřešeno.

Kamenný koberec

Kamenný koberec

TopStone nabízí originální nezávadné povrchy

K předním českým tvůrcům kamenných podlah, kteří se jejich vývojem zabývají již 19 let, patří společnost TopStone. TopStone je jediný originální povrch ze směsi přírodních kamínků, který jako pojivo používá speciální zdravotně nezávadnou certifikovanou pryskyřici, na rozdíl od některých výrobců, jež používají nonylfenol – látku s toxickými účinky.

Český výrobce nabízí široké spektrum povrchů lišících se od sebe vzhledem i specifickými vlastnostmi. TopStone v exteriéru se stal stejně oblíbený jako v interiéru. Společnost vám proto ráda najde optimální řešení pro váš konkrétní požadavek.

TopStone v exteriéru

TopStone v exteriéru

Více se o tomto skvělém povrchu můžete dočíst přímo na webových stránkách společnosti ToStone, kde na vás čeká také celá řada fotografií.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.