• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jak zrekonstruovat vícegenerační bydlení

Řešíte v rámci rodiny bydlení s rodiči a přemýšlíte o rekonstrukci bytu? Výhodami společného bydlení jsou například nižší náklady a dostupné hlídání malých dětí prarodiči. Pokud máte nevyužívané podkroví, je možné v něm zařídit samostatnou bytovou jednotku se vším potřebným. Obraťte se na odborníky ze stavební firmy a svěřte se jim se svojí představou renovace.

Stavební firma si s Vámi dojedná schůzku na místě rekonstrukce a její odborníci s Vámi proberou všechny možnosti a podmínky přestavby. Novou výmalbou přivedete do pokojů světlo, bílé zdi, světlé podlahy a vestavné osvětlení Vám zpříjemní pobyt v interiéru. Jednotlivé místnosti je možné přizpůsobit také praktickými doplňky, na schody a do koupelny namontovat madla, na nábytek a elektrické zásuvky ochranné násady, vše pro větší bezpečnost Vašich blízkých.

Pro rodinný provoz je důležitou místností společná koupelna. Rekonstrukce koupelny nabízí mnoho variant, pokud je to vhodné, můžete ji spojit s WC a získáte větší, otevřené prostory. Ze vzorníku zvolíte bezpečnou podlahovou krytinu, modernější osvětlení, hygienické odvětrávání. Vana se často mění za sprchový kout, ranní hygienu je možné rozšířit o druhé umyvadlo.

Do kuchyně si vyberete moderní kuchyňskou linku, zvětší se pracovní plocha desky a nainstalují dvířka ke skříňkám. Také elektrospotřebiče je možné vyměnit za modernější vestavnou troubu a varný panel. Jídelní kout se může rozšířit do obývacího pokoje a vytvoříte tak vzdušnější prostor.

Součástí rekonstrukce bytu jsou také renovace rozvodů a elektroinstalací. Můžete si vybrat nová okna a dveře do interiéru, stejně jako bezpečnostní vchodové dveře.

Naše firma se zaměřuje na rekonstrukce koupelen i bytů ve městě Brně. Nabídneme Vám zkušenosti našich odborníků, kteří Vám rádi pomohou Vaši renovaci efektivně naplánovat a společně s Vámi vytvoří dokonalé bydlení pro Vás i Vaše blízké.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.