• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jak zrekonstruovat byt pro mladou rodinku?

Chystáte se založit rodinu a plánujete rekonstrukci Vašeho bytu? S příchodem dětí do domácnosti je potřeba uzpůsobit veškeré obytné prostory jejich potřebám. I když máte své představy a plány, je lepší obrátit se na profesionální firmu, která zajistí vše potřebné.

Po společné schůzce na místě realizace s Vámi proberou Vaše náměty, časovou a finanční náročnost úprav a projdou možná řešení.

Pokud plánujete změnu v umístění pokojů, úpravu dispozice koupelny a kuchyně, či novou šatnu, všechny proměny je možné zrealizovat rychle a jednotně, aby nový interiér působil svěže a otevřeně. Také výběr moderních zařizovacích předmětů a barevná výmalba pomohou sjednocení všech místností, podle Vašeho vkusu si zvolíte ze vzorníků barevné ladění jednotlivých ploch. Důležité jsou i správně zvolené obklady a protiskluzové podlahy, které pomohou vytvořit bezpečné prostředí pro přírůstek do rodiny. Samotný dětský pokojík Vám firma vybaví bezpečnostními zarážkami na dveře i nábytek, a dále bezpečnými kryty na zásuvky a vypínače. Dětský pokoj se po čase vyvíjí, stejně jako jeho obyvatelé, můžete rovnou zanechat volnou plochu na zdi na vlastní umělecké výtvory, či prostor pro sportovní náčiní odrostlejších sportovců.

Rekonstrukce koupelny

Součástí rekonstrukce bytu bývá také modernizace rozvodů, elektroinstalace, dále výměna dveří a oken. Profesionální stavební firma má na každou činnost vlastní odborníky, díky jejichž práci se můžete těšit na podařený celkový dojem z úspěšné rekonstrukce Vašeho bytu.

Jestliže hledáte šikovné řemeslníky s vlastní fantazií, obraťte se na naši firmu. Zabýváme se rekonstrukcemi bytových jednotek ve městě Brně a přilehlém okolí a naši spokojení zákazníci jsou pro nás potvrzením, že své práci rozumíme. Budeme se snažit svými zkušenostmi a radami přispět i k Vašemu šťastnému bydlení na Jižní Moravě, místě vhodném pro výchovu dalších generací.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.