• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Jak snadno proměnit zahradu v luxusní ráj

Moderní pojetí zahrady u rodinného domu má jednoduchou myšlenku: rozšíření obytného prostoru a možnost užívat si po celý rok. Mít téměř neomezený obytný prostor. V létě pohoda u bazénu a v chladných měsících relaxace ve venkovní sauně.

Je vlastní sauna opravdu tak důležitá, jak se říká? 

Mnoho lidí si až donedávna pohrávalo s myšlenkou proč si pořizovat vlastní saunu, když si mohu kdykoli zajet do wellness centra. A pak se všem, téměř na celý rok, změnil život natolik, že jsme se mohli spolehnout jen na to, co jsme měli doma. 

Vlastní saunu nic nenahradí. Nemá otevírací dobu a můžete si ji užívat kdykoli se vám zachce. Navíc ji můžete mít přesně takovou, jakou jste si ji vysnili. Dokonale zkrášlí a zútulní vaši zahradu a už nikdy se nebudete muset trmácet na druhý konec města do té veřejné…

Venkovní sauny představují pomyslný vrchol nabídky firem, které sauny vyrábí. Musí odolávat nepřízni počasí, musí mít dostatečnou izolaci proti chladu i vlhkosti. Navíc může obsahovat i místnost na odpočinek, kde naberete síly a v klidu vstřebáte všechny účinky saunování.

Vyberte to nejkrásnější místo vaší zahrady

Až budete vybírat místo, kam saunu umístíte, myslete na to, že by mělo být klidné. Při saunování by vás totiž nemělo nic rušit. 

S umístěním luxusní venkovní sauny na vašem pozemku vám poradí i architekt, nebo se nebojte oslovit vybraného dodavatele. Podle umístění sauny se totiž upravuje její realizační projekt. Například, bude-li sauna na terase pod krytou střechou, nepotřebujete přesah proti dešti a její výroba tak bude jednodušší a levnější.

K vytápění sauny ve venkovním prostředí slouží buď elektrická saunová kamna nebo klasická kamna na dřevo. Elektřina má oproti dřevu nesporně více výhod – jednoduché ovládání prostřednictvím přehledného displeje s možností časovače i nastavení saunovacích profilů. Dřevo zase voní a pohled do plápolajícího ohně nic nenahradí. 

S výběrem topení do sauny a s rozhodováním jakou vybrat saunu vám rádi pomohou specialisté v saunovém showroomu v pražské Uhříněvsi. Vyzkoušejte si nezávazně moderní sauny různého provedení a výhody obou druhů topidel na vlastní kůži!

www.saunasystem.cz

 

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.