• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Ideálním rodinným domem je dřevostavba na klíč

Jedním z hlavních kritérií při pořizování nového bydlení by měla být energetická úspora. Díky nárokům na ekologické a ekonomické provedení rodinných domů upřednostňuje stále více stavebních společností materiály, které všechna tato kritéria splňují. A zároveň jsou i skvělou tepelnou a akustickou izolací. Pokud i vy sníte o moderním bydlení se všemi těmito přednostmi, pak je skvělým řešením rodinného domu unikátní dřevostavba.

Životnost kvalitních dřevostaveb je vysoká

Dřevostavby se v posledních letech staly poměrně běžnými stavbami. A to hlavně díky tomu, že patří k nízkoenergetickému typu bydlení. Hlavní rozdílem dřevostavby na klíč a klasickým zděným domem spočívá v jejich konstrukci stěn. Stěny dřevostavby tvoří rámová dřevěná konstrukce složená z vodorovných trámů i svislých sloupů. Prostor mezi dřevy je pak vyplněn tepelnou izolací. Rovněž jsou zaizolovány stěny z venkovní i vnitřní strany. Velkou výhodou je také to, že se vše staví takzvaným suchým způsobem, a proto se mohou práce provádět i v zimě. Hrubá dřevostavba tak může být hotová za dva až tři měsíce. Životnost stavby pak závisí na kvalitě použitých materiálů i samotné stavbě. V mnoha případech je to však i sto let.

Za partnera si zvolte Pilu Martinice

Ideálním partnerem pro realizaci dřevostavby je společnost Pila Martinice s.r.o., která působí na našem trhu od roku 1997. Primárně se zabývala stavebním řezivem, dodávkou krovů i přesným obráběním dřevěných prvků pro stavební účely. Od roku 2010 se společnost zaměřuje rovněž na dodávky montovaných rodinných domů – dřevostaveb. V jejich portfoliu nenaleznete pouze dřevostavby na klíč, ale také typové domy. Vše velmi vysoké jakosti.

Společnost staví rodinné domy s využitím vlastních technologických postupů, což zahrnuje vlastní produkty, standardy a zkušenosti. Za sebou mají desítky kvalitních realizací, které znamenají mnoho zkušeností. Firma spojuje všechny výhody dřevostavby do jednoho dokonalého celku. Výsledkem je pak pro vás i vaši rodinu ideální bydlení na mnoho let.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.