• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

I v malé kuchyni se dají připravovat pokrmy hodné michelinského šéfkuchaře!

Pořídili jste si malý byt a obáváte se, že při zařizování kuchyně budete nuceni přistoupit na řadu kompromisů? Ty však nemusejí být na škodu. O velikosti kuchyně totiž není! Stejně jako se s malým kašpárkem dá hrát velké divadlo, i malá kuchyňská linka se může stát dějstvím přípravy výtečných pokrmů. 

Co je malé, je prý hezké. A na kuchyně to platí dvojnásob. Malé kuchyně totiž bývají útulné. A své majitele nesvádějí k utrácení. Zkrátka si do ní pořídí jen ty spotřebiče, které potřebují a v budoucnu využijí.

Malou kuchyni si nechte vyrobit na míru

Co by ve vaší kuchyni nemělo chybět? Vše, bez čeho se neobejdete. Ze spotřebičů lednička, trouba, varná deska, dále skříňky, zásuvky, popřípadě spíž. Jejich rozmístění ovšem přenechejte renomovanému kuchyňskému studiu. Respektive si od něj nechte vypracovat kuchyni na míru. Věřte, že specialisté vědí, jak prostor, obzvláště těch malých, využít na maximum. A o to v malých prostorách jde především.

Vsaďte na kvalitu

Malé kuchyně stejně jako kuchyně do paneláků jsou doménou například renomovaného kuchyňského studia Gabon, které se v tomto segmentu pohybuje už od roku 1992. Je to právě tato dlouholetá praxe, která kuchyně Gabon řadí k tomu nejlepšímu, co český trh s kuchyněmi momentálně nabízí.

Přestaňte snít a pořiďte si kuchyni, po níž skutečně toužíte!

A nemyslete si, že jen proto, že obýváte malé prostory, se budete muset smířit s kuchyní v jedné linii. Toužíte po kuchyni do L, nebo dokonce do U? Pro specialisty ze studia Gabon není problém žádný tvar. Ten navíc vměstnají i do té nejmenší garsonky. Zkrátka se přizpůsobí jak vašim požadavkům, tak i prostorám.

Kuchyně s puncem luxusu a elegance

Výsledkem tak může být designová malá kuchyně, která váš byteček pozvedne na zcela novou úroveň. Vyrobená je z těch nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu. I z malé kuchyně zkrátka může dýchat punc luxusu a elegance.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.