• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Hotel Belvedere

Byli jste okouzleni krásami města pražského a rádi byste si ho prohlédli lépe? Pak možná sháníte levné ubytování v Praze, s dobrou dostupností do historického, či obchodního centra města. Belvedere hotel Praha toto našim hostům umožňuje. Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel s funkcionalistickou budovou z 20. století. Belvedere hotel Praha obsahuje 149 moderně vybavených pokojů. Najdete v něm také exekutivní patro s odděleným vchodem a vlastním lobby – jeho součástí jsou i business pokoje a nově zrekonstruované suity. Nechybí ani vysokorychlostní internetové připojení, proto jsou tyto prostory vhodné pro pořádání obchodních meetingů.

Hotel Belvedere

Hotel Belvedere

Toto ubytování v Praze v hotelu Belvedere nabízí kromě klasického ubytování také možnost uspořádání společenských událostí. Na výběr je u nás ze čtyř konferenčních sálů s různě velkými kapacitami. Největší konferenční sál má kapacitu až čtyři sta osob a kromě pronájmu prostoru jsme Vám v našem Belvedere hotelu Praha schopni zajistit také cateringové služby.

Belvedere hotel v Praze nabízí také množstevní slevy při objednávce ubytování na více nocí najednou. Například pokud si objednáte v našem ubytování v Praze čtyři noci, zaplatíte pouze cenu tří. Hotel Belvedere je vybaven také příjemným lobby barem s rozsáhlou nabídkou nápojů, nechybí nám ani japonská restaurace. Možné je využít i dalších služeb, jako jsou ranní wake-up calls, úschovna zavazadel, možnost parkování v podzemní garáži, ubytování domácího mazlíčka za příplatek, vypůjčení žehličky a žehlicího prkna a mnoho dalšího, co naši hosté mohou potřebovat. Zaujala-li Vás naše nabídka ubytování v Belvedere hotelu Praha, budeme se velmi těšit na Váš kontakt.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.