• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

Dokonalý trávník vám zajistí zahradní traktor

Celkový vzhled exteriéru vašeho domu tvoří také jeho okolí, zvláště pak upravený trávník. Pokud ovšem máte větší pozemek je celkem obtížné udržet ho upravený, aniž byste na něm trávily hodiny sekáním. Avšak s dobrými pomocníky se tato práce stává hned o něco snadnější, příjemnější a hlavně rychlejší. U větších pozemků proto zkuste místo sekačky zvolit zahradní traktor, jenž je výkonný a velice efektivní. Nákupem tohoto stroje totiž získáte všestranného pomocníka. Dnes vám dáme pár tipů jak vybrat ten správný trávní traktor.

Vybírejte podle velikosti i tvaru pozemku

Jestliže vlastníte pozemek větší, než 1 500 m2 bude pro vás určitě traktor na sekání trávy mnohem lepší investicí než do klasické sekačky. A to nejen proto, že vám práci urychlí a zpohodlní. Nákup traktůrku ovšem nezavrhují ani lidé s menšími pozemky, protože nabízejí opravdový komfort.

U kopcovitého terénu zvolte výkonnější model s dvouválcovým motorem. Naopak pokud váš pozemek obsahuje velké množství překážek, jako jsou stromy, keře, zídky či záhony oceníte traktor s dobrými manévrovacími vlastnostmi.

Traktory Honda patří k prověřené značce

Náš trh nabízí mnoho typů i značek těchto pomocníků, ale věřte, že jeho koupě nebude malou investicí, a proto byste měli investovat do tradičních i ověřených značek. Právě k nim patří také Honda.

Travní traktory Honda jsou kvalitní stroje s čtyřtaktními benzínovými motory, které vám díky jejich snadné manipulaci i obsluze usnadní práci. Traktory Honda jsou díky dvouválcovým motorům tiché s kultivovaným chodem a přitom vynikají vysokým kroutícím momentem i dlouhou životností.

Standard či prémium?

Dle záběru i vybavení vyrábí Honda traktory ve dvou řadách –  standardní a prémiové. Jejich základní modely obsahují dva sekací nože, tichý a ekologický motor se sníženými emisemi, ergonomická ovládání i zátěž od 92 do 102 cm. Pokud byste si z této řady nevybrali, v kategorii prémium pomocníka určitě najdete. Tato řada má záběr od 102 do 122 cm a k plynulé jízdě mu dopomáhá hydrostatická převodovka.

Jak variantu standard, tak prémium můžete doplnit o velkou škálu přídavných zařízení, jako je posypový vozík, zametací kartáč, sypač, drtič zahradního odpadu, sněhové řetězy i mnoho dalších věcí, které vám usnadní mnoho práce.

Menší variantou traktoru je takzvaný zahradní rider, který patří do podskupiny trávních traktorů. Jedná se o benzínovou sekačku obohacenou o volant a další vybavení, jež bývá běžné u aut. Rider vám bez potíží poseká trávu kolem záhonů, stromků nebo bazénu, a to hlavně díky úzkému rozchodu kol.

Ať už si vyberete traktory prémium nebo standard věřte, že značka Honda je zaručenou kvalitou, která vám pomůže v mnoha situacích a bude vám sloužit mnoho let.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

2 komentáře

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.