• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Díky zahradnímu traktoru bude sekání trávy radost

Hezky upravený trávník je skvělou vizitkou okolí vašeho exteriéru domu. Sekání zahrady je ale starost, kterou nemá každý z nás rád, zvláště pokud máte větší pozemek. A aby byl trávník pěkně upravený, je třeba mít dobré pomocníky, kteří vám se vším pomohou. Zvláště u větších ploch zkuste místo sekačky zvolit zahradní traktor, který je výkonný a velice efektivní stroj pro každého z vás. Nákupem tohoto stroje získáte opravdu všestranného pomocníka. Jak ale vybrat pravý trávní traktor, který pro vás bude optimální?

Který je ten pravý?

Jestliže máte pozemek větší, než 1500 m² bude pro vás práce s traktorem na sekání trávy mnohem lehčí, rychlejší i pohodlnější než práce s klasickou sekačkou. Zahradní traktůrky ovšem v dnešní době volí i lidé s menšími pozemky, protože nabízí opravdu komfortnější práci, která se stane také zábavou. Pokud je váš pozemek kopcovitý měli byste uvažovat o výkonnějším modelu s dvouválcovým motorem. Naopak u pozemku s množstvím překážek jako jsou stromy, záhony či zídky oceníte traktor s dobrými manévrovacími schopnostmi. Zkrátka na trhu je mnoho značek a typů, jeho koupě však není malou investicí a proto byste měli věřit tradičním značkám, kam patří také Honda.

Zahradní traktor

Zahradní traktor

Travní traktory Honda

Travní traktory Honda vám ulehčí práci a to díky snadné obsluze a jednoduché manipulaci. Jsou to pravdu kvalitní stroje s čtyřtaktními benzínovými motory, které jsou silné, ale zároveň šetrné k přírodě. Tyto skvělé dvouválcové motory zajišťují to, že traktory Honda mají tichý, kultivovaný chod, ale také vysoký kroutící moment i dlouhou životnost.

Honda své skvělé traktory nabízí ve dvou řadách a to, standardní a prémiové a toto rozdělení je podle jejich záběru a podle vybavení. Základní modely mají záběr od 92 do 102 cm, dva sekací nože, opravdu tichý, ekologický motor se sníženými emisemi, ergonomické ovládání, nebo účinný turbosací efekt. Již ve verzi standard si vyberete opravdu skvělý traktor Honda, ale pokud byste tam nenašli pomocníka, najdete ho určitě v kategorii premium, které nabízejí záběr od 102 do 122 cm a k tomu hydrostatickou převodovku pro plynulou regulaci jízdy. Obě řady lze doplnit o mnoho přídavných zařízení jako je vozík, posypový vozík, zametací kartáč a mnoho dalších věcí, které jistě při své práci oceníte.  Podskupinou travních traktorů je i rider,což je v podstatě standardní benzínová sekačka obohacena o volant i další vybavení, které je běžné pro auto. Je to vlastně menší varianta traktoru, díky kterému lépe posekáte trávu kolem záhonu, stromků nebo bazénů. Úzký rozchod kol je lépe ovladatelný a zajedete s ním i do míst se zhoršenou dostupností.

Ať už si vyberete travní traktor, nebo zahradní rider, věřte, že značka HONDA je zaručenou kvalitou, která vám bude sloužit mnoho let.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.