• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Bydlení v okolí Prahy za rozumnou cenu

Výběr správného bydlení je často probírané téma a ruku na srdce, každý z nás jej řeší, řešil nebo řešit bude. Jedná se u většiny z nás vždy o zásadní investici a správný výběr nemovitosti je vždy minimálně otázkou dlouhodobého rozhodování. Pokud se přeneseme přes základní rozhodnutí opustit bydlení v pronájmu, víme jak bude probíhat financování přichází na řadu otázka jakou konkrétní nemovitost vybrat. My jsme se dnes rozhodli porovnat a ve finále zvolit vhodný rodinným dům pro rodinu v okolí Prahy. U všech třech projektů jsou do takzvané domy na klíč.

Pokud lokalitu Prahy znáte a v nedávné době jste se po  nemovitostech poohlíželi, pravděpodobně budete níže zmíněné projekty znát. Vybrali jste tyto tři developerské projekty proto, že každý z nich je zástupcem jiné cenové skupiny a tyto projekty pokrývají dle nás z velké míry možnosti vaší poptávky. Všechny projekty mají velmi dobrou dostupnost do centra Prahy a tak jsou v našem hledáčku.

Prvním z projektu jsou rodinné domy v Bášti u Prahy, jedná se o domy severně od Prahy s velmi dobrou dostupností do nákupního centra v Letňanech a stejně tak na červenou stanici metra. Domy včetně pozemku o velikosti cca 270 m2 se pohybují kolem 3,2 milionů. Domy jsou dvoupatrové a druhé podkrovní patro je plnohodnotné, tj. bez zkosů v obytných místnostech. Standardy a vybavení odpovídají cenové relaci projektu.

Rodinné domy Bášť u Prahy

Rodinné domy Bášť u Prahy

Další, druhý projekt je na opačné straně naší stupnice a jedná se o developerský projekt firmy Amadet Dubečnice. Projekt naleznete opět na severu Prahy v Roztokách u Prahy. Prodávané domy jsou zde již v druhé etapě a jedná se velmi kvalitní bydlení. K dispozici jsou dvojdomy, řadové domy a samostatné vily. Velký důraz byl zde kladen na originalitu a design.

Dubečnice

Dubečnice

Posledním z projektů je projekt na Malé Růži v Drahelčicích. Tentokrát se přesuneme od Prahy západně a opět jsme v dobré dojezdové vzdálenosti. Do Prahy se dostaneme za 10 minut na metro Zličín. I tento projekt se dostal již do své druhé etapy a nabízí zde řadové rodinné domy, nebo větší dvojdomy. Tento projekt je naším favoritem z mnoha důvodu.  Oceňujeme nejen velmi dobrou lokalitu s neomezenými sportovními i kulturními možnostmi, ale také na druhé straně rozumné ceny. Domy se zde pohybují v rozmezí od 4,5 do 6 milionů v závislosti na typu  a rozloze parcely. Tyto domy bychom doporučili také jako velmi dobrou dlouhodobou investici.

Na Malé Růži

Na Malé Růži

Tímto náš krátký vstup do aktuálních developerských projektů končí a příště se podíváme na “zoubek” bytové výstavbě v Praze.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.