• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Auto patří do garáže

Život bez auta si v současné době dokáže představit asi málokdo. Osobní automobil je dnes stejnou nezbytností jako mobil. Každý ale samozřejmě ví, že vůz rozhodně není levná záležitost, spíše naopak. Navíc, aby skutečně za něco stál a nesypali jste do něj jen peníze jako do kasičky, je potřeba si připlatit. Když už se pro takovouto investici rozhodnete, je jasné, že chcete, aby auto něco vydrželo. V tom případě se vám vyplatí vynaložit nějaké peníze také do jeho uložení. A kam jinam auto dát než do garáže.

Jaká garážová vrata jsou nejvhodnější?

V případě garážování auta jednak zvýšíte jeho životnost, protože nebude muset tolik odolávat všem rozmarům počasí, a navíc vám odpadnou starosti s možnými zloději. To se dá navíc ještě podpořit tím, že zvolíte bezpečnostní garážová vrata. Ty jsou součástí každé garáže, záleží jen na vás, jaké si vyberete. Něco jiného je vzhled, ten se samozřejmě bude odvíjet od celkové podoby domu. Vše by mělo ladit a ani vrata by neměla být výjimkou. Ovšem podstatnější otázkou je jejich funkčnost, do které patří především způsob otevírání. Naštěstí v dnešní době není problém zvolit takový, který bude splňovat všechny možnosti a nároky garáže. Asi nejméně místa zaberou v garáži rolovací garážová vrata. Po stisknutí tlačítka se jednoduše srolují ke stropu. Jediné co však potřebujete, je dostatečně velký prostor nad vraty. Pokud ho tedy nemáte, zvolte alternativu, kterou představují dvoukřídlá garážová vrata. I ty můžete zakoupit s elektrickým, či bez elektrického pohonu.

Sekční garážová vrata

Moderní sekční garážová vrata

Mezi nejmodernější a v poslední době také nejoblíbenější produkty patří takzvaná sekční garážová vrata z Ostravy či Třince. Stejně jako rolovací garážová vrata zajíždějí i tyto pod strop garáže, ovšem nerolují se, takže zaberou méně místa. Navíc si můžete vybrat z velké škály barev či imitací dřeva. Vyzkoušejte tedy sekční garážová vrata Kružík.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.