• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Samolepky na zeď jsou skvělou dekorací vašeho interiéru

Potřebujete oživit svůj interiér? Chcete něco nového, ale nechce se vám příliš investovat? Je mnoho způsobů, avšak pokud nechcete nic stehovat a ani kupovat nový nábytek, pak jsou nejlepší volbou samolepky na zeď, které při správném výběru vykouzlí z vašeho domova opravdový originál. V dnešním článku jsme pro vás připravili pár rad, jak vybrat ty nejlepší samolepky do vašeho interiéru.

Vyberte motiv i jeho velikost

Nejdůležitější je vybrat správný motiv. Při rozhodování určitě postupujte podle toho, do které místnosti budete dekoraci kupovat. Jiný motiv zvolte pro nálepky na zeď do dětského pokoje a jiný zase do obýváku či ložnice.  Při výběru myslete na celkový vzhled interiéru, velikost místnosti, nebo na vaše oblíbené barvy. Nechejte se inspirovat ročním obdobím, květinami i interaktivními motivy. Pro děti volte dětské samolepky na zeď s motivy pohádkových postav, víl, autíček i zvířátek. Menší motivy se hodí na menší plochy stěn, větší motiv bude vždy prioritou místnosti, a ve většině případů změní atmosféru interiéru, proto větší motivy kupujte opravdu na rozsáhlejší plochy.

samolepky_na zed

Naše pocity ovlivňuje barva

Barevnost samolepek může být různá, je ovšem vhodné vždy vybrat odstín, jenž je přirozený pro daný motiv. Barva by měla esteticky zapadnout do celkové výzdoby interiéru. V místnosti kde spíte, byste měli využít pastelové jemné barvy. Uzdu své fantazii popusťte v obývacím pokoji, kde si můžete barevnost užít.

abstrakce-v-kvetince-1835-a

Nepodceňujte přesné umístění

Stejně jako je důležitá velikost motivu a barevnost samolepky na zeď, je rovněž podstatný výběr umístění. A ten vychází hlavně z velikosti samolepky a samotného motivu. Větší umístěte do volného prostoru, například nad sedací soupravu, postel v ložnici či dětském pokoji. Opravdu nevhodným místem pro tuto dekoraci je blízkost televize, protože samolepka by neustále přitahovala vaši pozornost.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.