• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 

Pomocníci do domácnosti

Pokud jste si mysleli, že regály a police se využívají jen ve firmách, dílnách a skladech tak jste na omylu. Stále častěji se využívají ve sklepích, spížích, domácnostech nebo garážích.

Organizace v garáži

Garáž je místnost, ve které doslova skladujeme vše, co se dá a zároveň nevíme nic najít. Nářadí, nevyužité materiály, krmiva, sportovní potřeby či sezónní dekorace – to je jen zlomek věcí, které najdou své místo v garáži. Abychom předešli zbytečnému chaosu je důležitá správná a promyšlená organizace.

Vybavte garáž regály

Regály jsou jednoduché, praktické a účelné. Vlastnost regálů je jejich dokonalá prostornost, přístupnost, možnost plného nahrazování nábytku a vysoká nosnost. Poskytují dostatek úložného prostoru a garáž opticky rozšíří. Ty nejmenší věci jako jsou šrouby, hřebíky a podobně je obvykle obtížnější udržet přehledně a uspořádání. Pro tento účel výborné poslouží přepravky a boxy, které je dobře si označit nálepkou s popisem.

Transparentní přepravky

Transparentní přepravky jsou vyrobeny z pružného a průhledného plastu, což usnadňuje hledání uložených věcí. Navíc obsahují kolečka, díky čemuž není problém přepravku přemístit. Hladký povrch usnadňuje čištění.

Vytvoření zón

Garáž slouží většinou na mnoho účelů. Rozdělte si proto prostor na několik zón podle využití. Prostor bude mnohem přehlednější.

Panely na nářadí

Panely na nářadí jsou skvělou vychytávkou, které jistě ocení každý mistr. Dají se jednoduše zavěsit na stěnu. Většinou jsou vyrobeny z plechu.

Využití místa na stěně

Největší předměty, které uchováváme v garáži jsou například žebřík, kolečko, kola nebo lyže. Zabírají nejvíce místa. Výborná pomocníkem je namontovat na stěny plechové “L”.

Regály na pneumatiky

Regály na pneumatiky jsou navrženy speciálně pro uskladnění pneumatik. Pneumatiky jsou v regálech umístěny tak, že zabraňují deformaci. Investice, které vložíte do regálů se vám vrátí po přibližně dvou letech.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.