• Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
  • Moojo
 
160x600-1484210150.jpg

V koupelně je důležitá praktičnost, kvalita i design

Koupelna je místo, kde si chceme dopřát hygienu v soukromí i pořádnou relaxaci. Její vybavení bereme jako samozřejmost, avšak při jejím zařizování musíme hledat koupelnový nábytek i vybavení, které kromě moderního designu plní také praktickou funkci. Při jejím navrhování myslete na to, jak optimálně využít dostupné místo pro vanu, sprchový kout i toaletu.

Při výběru koupelnového vybavení i nábytku musíte také volit toho správného prodejce, protože jen tak máte zaručenou kvalitu. Jedním z těchto společností je také internetový obchod m-k.cz, který nabízí veškeré vybavení do koupelen přes sanitární keramiku až po nábytek.  A co všechno tedy můžete u společnosti M&K nakoupit a bez čeho se v koupelně neobejdete?

Skvělou volbou je umyvadlo se skříňkou

Nejpoužívanějším vybavením této místnosti je bezpochyby umyvadlo, které musí zvládnout nejen zátěž, ale i nejrůznější chemické prostředky obsažené v kosmetice i čistících přípravcích. Kromě již zmiňované praktické funkci by mělo dobře vypadat, protože se na něho budete dívat dlouhé roky. V dnešní době je velmi praktickou věcí umyvadlo se skříňkou, do které schováte spousty věcí. Od kosmetiky po hygienické potřeby. Tím, že bude všechno schované, vynikne samotné umyvadlo i okolní obklady.

Sprchové kouty i stěny přesně na míru

Sprchování je rychlejší než koupání, a proto spousty lidí volí sprchové kouty a stěny, které snižují spotřebu vody a navíc se velmi hodí do malých prostorů. Při výběru sprchového koutu máte možnost koupit kompletní sprchový box, který tvoří vanička se stěnami, sprchová hlavice i baterie. Nebo si ho můžete vytvořit z jednotlivých částí – sprchové vaničky, dveří, sprchy i baterie, čímž vám vznikne kout přesně na míru.

I ve vaně se můžete komfortně osprchovat

Pokud toužíte po sprchování, ale místo na samotný sprchový kout nemáte, nemusíte zoufat, protože i pro vás je tady řešení. Zapomeňte na nevzhledné igelitové závěsy, které stejně mnohdy potopě v koupelně nezabránily. Kupte si vanové zástěny, které lze umístit na takřka každý typ, a to i na atypické rohové vany. Vybírat můžete ze zástěn pevných nebo skládacích, jejichž výhodou je skladnost.

O Tomáš Pavlík

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!

1 komentář

  1. Vcelku dost stručné, ale proč ne! Vybavení na míru je populární za každých okolností. Co u nás lidé velmi často nakupují jsou právě malé drobnosti a vychytávky do koupelny.

Komentovat

Email nebude zveřejněn. Povinné pole jsou označena *

*

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte trendy v moderním bydlení.